El Pajaro to najmocniejsza yerba mate!

2019-10-26
El Pajaro to najmocniejsza yerba mate!

El Pajaro mamy badania to najmocniejsza yerba mate!

Kofeina występuje powszechnie w naszym codziennym menu od setek lat. W spożywanych napojach jak kawa i herbata jest powszechna. Ilość  tego pobudzającego alkaloidu jest zależna od ilości na przykład zalanej kawy, herbaty lub suszu yerba mate. W uśrednionym rozrachunku wygląda to interesująco: jednostką jest mg kofeiny na litr i tak na przykład kawa espresso daje nam 1600-2300, kawa przelewowego ekspresu od 600 do 900, a kawa parzona do 650 mg. Popularne dziś napoje energetyczne nie są mistrzami w tej kategorii i mają jej około 320 mg. Nasza zwykła czarna, chińska herbata zawiera około 280 mg, a kolorowe napoje gazowane, w zależności od marki i rodzaju w granicach 100-200 mg. Jak do tego ma się yerba mate? Tutaj uśredniając znajdziemy około 360 mg kofeiny na litr. Jest to średnia zliczona z blisko 20 różnych marek. Jedną z najmocniejszych yerba mate na rynku jest bez wątpienia, w pełni organiczna Yerba Mate El Pajaro, gdzie stężenie kofeiny w 100 g suchej masy osiąga 1270 mg. Najnowsze badania jednoznacznie wskazują, że tej mate można zaufać.

Yerba mate vs "Mała czarna"

Dlaczego zatem mówi się o tak dobrym działaniu "Złota Indian" jak potocznie zwykło się nazywać kilkaset lat temu yerba mate? Wielu z nas mateistów doświadczyło pobudzenia kawą na długo przed pierwszym łykiem yerby i poczuło rocznicę. Otóż w yerba mate znajduje się kilka ksantyn purynowych, alkaloidów odpowiedzialnych za działanie na nasz układ nerwowy oraz dziesiątki innych substancji jak choćby ryboflawina, kwas pantotenowy, mangan, witamina C oraz magnez. I tak, jak w czarnej kawie magnez i substancje odżywcze praktycznie nie występują, o tyle zielona herbata jest źródłem nieocenionej katechiny, silnego antyutleniacza. Jednakowoż herbata zarówno czarna, jak i zielona ma ograniczone działanie pobudzające. Reklamowane napoje gazowane zawierają duże ilości konserwantów i cukru a przy długim spożywaniu, po prostu przestają działać. Warto ograniczać łatwoprzyswajalny cukier, organizm przyzwyczaja się do niego i chcę go tylko więcej. Dlatego częste picie energetyków i napojów gazowanych nie pozostaje bez wpływu na nasz organizm.
Jeśli potrzebujesz stabilnego oraz naturalnego napoju, który zaspokoi twoje pragnienie i pomoże ci być skoncentrowanym postaw na El Pajaro yerba mate, w której dawka kofeiny jest trzykrotnie większa od średniej. Wraz z nią dostarczysz swojemu organizmowi to, co jest mu potrzebne. Bez powolnego zatruwania go słodzikami i konserwantami. Kolejny raz okazuje się, że natura najlepiej dostarcza mocy i umiejętnie balansuje dostawami substancji. Organiczna, wolna od sztucznych polepszaczy yerba mate to zdrowe pobudzenie! El Pajaro jest pakowana w pełnym standardzie, w zakładzie całkowicie wolnym od allergenów.


Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 2017 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-14
Wszystko OK.
2024-07-12
Jest Ok.
pixel