Zestawy do yerba mate dla początkujących startowe na początek

( ilość produktów: 26 )

Yerbamarket to sklep internetowy, w którym inspirujemy do picia yerba mate, to miejsce prowadzone przez mateistów, entuzjastów naparu z ostrokrzewu paragwajskiego, dla których yerba mate znaczy więcej niż tylko biznes. Mamy wciąż apetyt na zarażanie innych naszą życiową pasją, by to robić dobrze, trzeba oferować z profesjonalizmem, to co jest najlepsze. Dzięki naszemu ponad 20 letniemu doświadczeniu wiemy jak nie zrazić startujących. Wypróbowanym sposobem na wprowadzenie w świat yerby, w bogaty wybór yerba mate i akcesoriów do jej przygotowania, niezmiennie pozostają tzw. startowe zestawy yerba mate. Ich dobrze skomponowane składniki mają pomóc na początku zaznajomić się z yerba mate. Najczęściej występują w nich smaczne i owocowe odmiany lub zestawy startowe próbek, dzięki którym można porównać yerba mate z różnych plantacji i krajów. Cechą zestawów dla początkujących jest to, iż akcesoria są ekonomiczne, ale solidne, a dzięki temu, przygotowanie yerba mate staje się proste i przyjemne.

Zestawy startowe

Świat yerba mate jest nie zwykle bogaty i różnorodny. Można się zgubić pośród setek yerba mate i akcesoriów do jej zaparzania i podawania. W takiej dżungli mogą pogubić się nawet zaawansowani mateiści, którzy mają z yerba do czynienia od wielu lat. Zdajemy sobie z tego doskonale sprawę, bo sami zaczynaliśmy pić mate i mieliśmy na prawdę dużo pytań. Dlatego w 2004 roku jako pierwsi wpadliśmy na pomysł zestawu startowego, w którym połączyliśmy wiele różnych próbek mate z prostymi, ale solidnymi akcesoriami. Co zawierają i komu polecamy zestawy startowe? Otóż są one zwane startowymi, ale mogą służyć od razu jako gotowe prezenty, niejednokrotnie są pakowane w ozdobne pudełka, a obdarowane osoby dostają komplet i nie musza martwić się o dokupowanie dodatkowych akcesoriów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 1430 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-27
Wszystko super! Szybko sprawnie, a Yerba pyszna:) Dzięuję!
2023-11-21
Bardzo szybko i konkretnie ^_^ do zamówienia dostałem sporo gratisów, korkowa podstaweczka pod kubeczek jest niezastąpiona a łopatka do yerby sprawiłą, ze mogę dozować bardzo dokłądnie ilość pysznej yerby dodawanej do materki ^_^ Dziękuję osobie która przeczytała moje uwagi odnośnie zamówienia, jeśli to też czyta serdecznie i cieplutko (niczym kubeczek cieplutkiej yerby) pozdrawiam
pixel