Najgorsze pytanie o yerba mate

2019-04-22
Najgorsze pytanie o yerba mate

Hej jest  takie pytanie, które otrzymujemy przez cały czas i które jest jedynym z najtrudniejszych . Czasem po pracy, sączymy powoli z naszych mate, dyskutujemy i kłócimy się w biurze do późna w nocy, zostawiając nasze bieżące sprawy na długie godziny- jakie są nasze ulubione marki. Każdy z nas w yerbamarkecie ma swoją ulubioną, czasem bardzo lubi dwie a czasem jak moim przypadku aż pięć. 
Oto Pytanie , które dostajemy od Was codziennie. "Jaka jest najlepsza marka yerba mate?” Tak miedzy nami mówiąc, to nie to, że nie lubimy odpowiadać na tego rodzaju pytania, ale to jest jedno z takich, które czasem zbija z tropu. No i w końcu napisaliśmy ten post ,o 5 najlepszych markach yerba mate. Ale uwaga to nie jest to tylko moja osobista opinia. Nie wybraliśmy się do naszego analityka Kamila i nie zaczęliśmy go maglować. Nie prosiliśmy go od dane i wykresy, nie zaciągaliśmy megabajtów danych z ostatnich 12 lat, by wertować setki tabelek i przepisywać do arkusza cyferki. O nie co to to nie. Bo w sumie odpowiednią odpowiedzią jest ...

Najlepsza marka yerba mate to taka która jest najlepsza DLA CIEBIE?

Dlaczego? Ponieważ wybór yerba mate podlega osobistym preferencjom i smaku. Właściwym tylko dla Ciebie szlakiem metabolicznym, twojemu stanowi zdrowia i rodzajem diety, nawykiem żywieniowym, rodzajami pokarmów jakie lubisz i jakich nie tolerujesz i jeszcze kilku innym czynnikom, które stanowią, że Ty, to jesteś Ty i drugiego takiego samego, ze świecą szukać na całej Ziemi.

Ale zacznijmy od początku. 

Jeśli lubisz łagodne smaki,  a nie lubisz dojmującej goryczy ale lubisz pracować długo z dobrymi wynikami, być wydajny i skupiony i poczuć moc mate, to pokochasz jedną z Mate Green. Pamiętaj wybieraj tylko oryginalne z logo tukana , podróbki tu nie wchodzą w rolę.

Jeśli lubisz odważnego kopa, a masz do tego ochotę na zielsko BIO to pokochasz  jedną z organicznych El Pajaro

Jeśli lubisz słodkie smaki yerba mate, pokochasz Mate Green Energia Guarana w czerwonej paczce

Jeśli lubisz ziołową i aromatyczną twoim przyjacielem stanie się Union Hierbas lub jedna z ziołowych Campesino

Jeśli lubisz gorzką, naturalną i mocną mate wybierzesz Taragui Energia lub La Mejora

Ale tak naprawdę to wypróbuj jak najwięcej marek, aby znaleźć tę, którą najbardziej kochasz. Opowiem ci historię, która wyjaśnia dlaczego trzeba trochę poszukać.
Jedną z pierwszych marek, jaką kiedykolwiek wypróbowałem, była tradycyjna gorzka mate. Wielu ludziom w Polsce wydaje się, że są one najbardziej popularne . Nikt przecież, nie zada sobie trudu, żeby zapytać te wszystkie osoby, którą je kupiły a potem wysypały do śmietnika swoją pierwszą paczkę mate po tym jak spróbowali innej o ich prefrencje. Może nawet część z nich, się do tego nie przyzna, że po dwóch, trzech razach zostawili mate bo jednak coś im nie poszło. Ja, też na początku zostałem na jakiś czas wrzucony to tej grupy, ale byłem w niej, dopóki nie zacząłem próbować wielu innych marek. Kupiłem zestaw próbek, jeden potem drugi i po kilku degustacjach mogę teraz wymienić 5 marek, które moim zdaniem są o wiele lepsze niż te pierwsze jakie piłem. M toa jeszcze jedno uzasadnienie nasi klienci i przyjaciele wracają do tych które poprostu da sie pić miesiącami i wracają do nich regularnie. 
To nie znaczy, że inne marki to słabe marki. Według mojej prywatnej oceny te najlepsze mate, to te które po 3 zalaniu zamiast tracić smak maja go najwięcej. Ale tu też chodzi o to, by pokazać, że tak naprawdę nie wiesz, jaka jest najlepsza marka dla ciebie, dopóki nie spróbujesz ich kilkunastu.
Możesz przeczytać recenzje, takie jak te na blogu, co jest dobrym pierwszym krokiem, możesz szukać godzinami na forach, ale wciąż nie wiesz, czy polubisz dymne, smakowe, despalady, elaborady, suave, chimarrao, ziołowe czy terere.
Na szczęście jest łatwy sposób na to by z tym problemem się dość szybko uporać. W naszym sklepie , możesz po prostu kupić zestawy małych opakowań yerba mate!
Dzięki naszym zestawom sampli, możesz odnaleźć smak każdej marki za ułamek ceny, zamiast marnować pieniądze na cały worek kilogramów i być może go nie polubić. Więc jeśli masz zamiar spróbować wyżej wymienionych marek, nie marnuj ani sekundy. Wybieraj te zestawy gdzie jest połączenie mate z Argentyny, Paragwaju i Brazylii. Następnie kiedy, już wiesz z jakiego kraju mate lubisz kup zestaw próbek z tego obszaru.

Możesz dodatkowo od razu w zestawie kupić sobie bombille i matero

>> Kliknij tutaj, aby wypróbować zestaw próbek już teraz!
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 2017 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-14
Szybko, profesjonalnie, świetny kontakt ze sklepem. Polecam
2024-07-12
Wszystko ok
pixel