Miód Wielokwiatowy Kremowany 50g Słoiczek

  • Miód Wielokwiatowy Kremowany 50g Słoiczek
Producent: Miody Tuszyńscy
ID: 18782
status_iconProdukt jeszcze dostępny, ale kup go teraz
dzisiaj Zamów do 12:00 to wyślemy dzisiaj Sprawdź czasy i koszty wysyłki
Miód Wielokwiatowy Kremowany 50g Słoiczek
Miód Wielokwiatowy Kremowany 50g Słoiczek
9,50 zł
9,50 zł
/ szt.
190,00 zł / kg
Dodaj do obserwowanych
999 pkt.
9.99 pkt.
Darmowa dostawa do paczkomatuWięcej informacji
Smile - dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu od 50,00 zł są za darmo.
Kupujesz i dostawę masz gratis!
dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu za 50,00 zł są za darmo.
Darmowa dostawa obejmuje dostarczenie przesyłki do paczkomatu
PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni Kliknij po instrukcję
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
14 dni na łatwy zwrot

Miód Wielokwiatowy Kremowany 50g Słoiczek

Proces przygotowania miodów kremowanych polega na mechanicznym mieszaniu świeżo pozyskanej patoki (czyli miodu w stanie płynnym) aż do momentu krystalizacji. Dzięki tej technice przez dłuższy czas miód pozostaje w kremowej konsystencji. Właściwości miodu kremowanego są takie same jak miodu niekremowanego.

Miód pochodzi z pasieki zlokalizowanej w historycznym Parku przy Pałacu w Małej Wsi. Bezpośrednio w okolicy parku znajdują się pola rzepaku, co ma wpływ na zawartość pyłkową miodu. W tym miodzie można odnaleźć wszystkie cechy charakterystyczne dla miodu rzepakowego.

Żadne ze stwierdzeń zawartych na tej stronie nie należą do oficjalnego rejestru oświadczeń żywieniowych i zdrowotnych dotyczących żywności na terenie UE.
Sprzedawane produkty nie mają na celu diagnozować, leczyć lub zapobiegać żadnej chorobie.

RABAT do -20% +DARMOWA DOSTAWA od 45,99 zł! Kliknij i dodaj KOD RABATOWY: SALE20

Yerba Mate Sklep - Darmowa dostawa yerba mate i akcesoriów od 50 zł

Polecane PROMOCJE do -70%
Yerba Mate Laranjeiras TerereYerba Mate Laranjeiras Terere
28,16 zł37,55 zł2816 PKT
Wybierz rozmiar
500g
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,55 zł
CBSe Energia Guarana Yerba MateCBSe Energia Guarana Yerba Mate
18,99 zł37,98 zł / kg
Wybierz rozmiar
500g
Yerba mate Campesino y Te VerdeYerba mate Campesino y Te Verde
19,95 zł29,34 zł2499 PKT
Wybierz rozmiar
500g
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 29,34 zł
Zestaw Prezentowy Yerba Mate z Termomate i YerbomosemZestaw Prezentowy Yerba Mate z Termomate i Yerbomosem
137,99 zł179,00 zł23996 PKT
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 137,99 zł
Herbata MATCHA
Yerba Mate Green Matcha Ceremonial - sproszkowanaYerba Mate Green Matcha Ceremonial - sproszkowana
19,99 zł - 37,17 zł
Wybierz rozmiar
20g100g
Yerba Mate Green MateMatcha Premium - 30gYerba Mate Green MateMatcha Premium - 30g
29,99 zł2599 PKT999,67 zł / kg
Japońska Zielona Herbata Matcha - MOJO TEA MATCHA JAPANJapońska Zielona Herbata Matcha - MOJO TEA MATCHA JAPAN
45,99 zł - 79,99 zł1499 PKT
Wybierz rozmiar
30g100g
PURPLE MATCHA Alternative MOJO TEA Ube w proszku SproszkowanePURPLE MATCHA Alternative MOJO TEA Ube w proszku Sproszkowane
25,94 zł - 46,35 zł1499 PKT
Wybierz rozmiar
50g
Najlepsze HERBATY!
Herbata czarna WIŚNIE W RUMIEHerbata czarna WIŚNIE W RUMIE
12,99 zł1299 PKT
Wybierz rozmiar
50g
Zielona Herbata Gunpowder - chińska, mocny smak z cierpką nutąZielona Herbata Gunpowder - chińska, mocny smak z cierpką nutą
12,99 zł - 61,19 zł1299 PKT
Wybierz rozmiar
50g1 kg
Herbata czarna Mojo Tea Maliny w SzampanieHerbata czarna Mojo Tea Maliny w Szampanie
11,00 zł1100 PKT
Wybierz rozmiar
50g
Herbata Czarna Mojo Tea Tropikalna PomarańczaHerbata Czarna Mojo Tea Tropikalna Pomarańcza
17,00 zł1700 PKT
Wybierz rozmiar
50g
Podobne produkty
Miód lipowy - słoiczek 50gMiód lipowy - słoiczek 50g
9,50 zł950 PKT190,00 zł / kg
Miód spadziowy - słoiczek 50gMiód spadziowy - słoiczek 50g
9,50 zł950 PKT190,00 zł / kg
Opinie użytkowników
W związku z nowymi przepisami, w naszym sklepie staramy się prezentować Państwu wiarygodne opinie potwierdzone zakupem, gdyż wcześniej nie analizowaliśmy zakupów klientów, opinie dodane przed 05.2022 mogą posiadać plakietkę 'Opinia niepotwierdzona zakupem'
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Prawdziwe opinie klientów
4.8 / 5.0 4141 opinii
pixel