Kosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent Zestaw

  • Kosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent Zestaw.
Nowość
  • Kosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent Zestaw
  • Kosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent Zestaw
  • Kosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent Zestaw
  • Kosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent Zestaw
  • Kosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent Zestaw
  • Kosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent Zestaw
  • Kosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent Zestaw
  • Dodatki do kosza
  • Zaparzacz nierdzewny do herbaty, ziół GWIAZDKA z uchwytem
  • Koszyk wiklinowy
  • Mini Batonik Orkiszowy 1 szt
  • Dżem wiśniowy Bonne Maman mini słoik - 30g
  • Dżem truskawkowy Bonne Maman mini słoik - 30g
  • Łyżeczka bambusowa
  •   ŁYŻECZKA DO MIODU NABIERAK DO MIODU MIODOWNIK ŁYŻKA
  • Herbata SŁODKIE FIGLE maliny dzika róża śliwka
  • Herbata zielona Yunnan Jaśminowo Lipowy na jesień i zimę
  • Kawa Tucangua Brazylia Premium Kraft Roasted 100% Arabica Santos
  • Herbata owocowa OWOCE DZIKIEGO LASU
  • Miód wielokwiatowy 250 g
  • Cytrynki w syropie 0,24l(serwetka)
  • Syrop Imbirowy 250 ml
Kosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent ZestawKosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent ZestawKosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent ZestawKosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent ZestawKosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent ZestawKosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent ZestawKosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent ZestawKosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent ZestawKosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent ZestawKosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent ZestawKosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent ZestawKosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent ZestawKosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent ZestawKosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent ZestawKosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent ZestawKosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent ZestawKosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent ZestawKosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent ZestawKosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent ZestawKosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent ZestawKosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent ZestawKosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent Zestaw
Producent: Miody Tuszyńscy
ID: 21557
Ocena:
3.00 / 5 (4 opinie)
status_iconProdukt dostępny w małej ilości
dzisiaj Zamów do 12:00 to wyślemy dzisiaj Sprawdź czasy i koszty wysyłki
Kosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent Zestaw
Kosz Prezentowy Premium Kawa Herbata Miód Słodycze Prezent Zestaw
179,00 zł
179,00 zł
/ szt.
Oszczędzasz 50.45% (182.25zł), kupując w zestawie.
3 580,00 zł / kg
Dodaj do obserwowanych

W zestawie

Darmowa dostawa do paczkomatuWięcej informacji
Smile - dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu od 50,00 zł są za darmo.
Kupujesz i dostawę masz gratis!
dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu za 50,00 zł są za darmo.
Darmowa dostawa obejmuje dostarczenie przesyłki do paczkomatu
PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni Kliknij po instrukcję
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
14 dni na łatwy zwrot

🎁 Kosz prezentowy z kawą, herbatą, miodem i słodyczami

Szukasz efektownego prezentu dla kobiety lub mężczyzny? Ten bogaty kosz prezentowy premium łączy aromatyczną kawę 100% Arabica, trzy rodzaje herbat, naturalny miód, syrop imbirowy, cytrynki oraz słodkie dodatki.

W zestawie znajduje się również zaparzacz Gwiazdka, dzięki któremu można wygodnie przygotować znajdujące się w koszu herbaty liściaste.

To doskonały zestaw prezentowy na urodziny, imieniny, Święta, Dzień Nauczyciela, podziękowanie lub prezent firmowy.

🎀 Zawartość kosza prezentowego

☕ Kawa Tucangua Brazylia Premium 100% Arabica – 100 g

🍵 Herbata SŁODKIE FIGLE – 50 g

🌿 Herbata zielona Yunnan Jaśminowo-Lipowa – 50 g

🫐 Herbata owocowa OWOCE DZIKIEGO LASU – 50 g

🍯 Miód wielokwiatowy – 250 g

🍋 Cytrynki w syropie – 0,24 l

🫚 Syrop imbirowy – 250 ml

🍓 Dżem truskawkowy Bonne Maman – 30 g

🍒 Dżem wiśniowy Bonne Maman – 30 g

🍪 3 × mini batonik orkiszowy

⭐ Zaparzacz do herbaty Gwiazdka

🍯 Drewniany nabierak do miodu

🥄 Łyżeczka bambusowa

🍊 Suszone plastry pomarańczy

🌾 Naturalna wełna drzewna

🧺 Wiklinowy koszyk prezentowy

 

Syrop Imbirowy 250 ml pol_pl_Syrop-Imbirowy-250-ml-21557_3
Syrop Imbirowy 250 ml pol_pl_Syrop-Imbirowy-250-ml-21557_7

 

 

 

❤️ Kawa, herbata i słodkie dodatki

W jednym zestawie znajdziesz brazylijską kawę 100% Arabica oraz aż 3 rodzaje herbat. Dołączony zaparzacz Gwiazdka ułatwia przygotowanie aromatycznego naparu.

Całość uzupełniają miód wielokwiatowy, syrop imbirowy i cytrynki, a dla miłośników słodkości – mini dżemy Bonne Maman oraz batoniki orkiszowe.

🧺 Naturalny kosz prezentowy

Produkty umieszczane są w eleganckim wiklinowym koszyku z naturalną wełną drzewną i dekoracjami z suszonych plastrów pomarańczy.

Do zestawu dołączamy:

🎁 folię celofanową

🎀 ozdobną wstążkę

🌾 wełnę drzewną

🍊 naturalne dekoracje

Dzięki temu możesz samodzielnie ułożyć i zapakować prezent.

📏 Wymiary kosza

📐 góra: 33 × 18 cm

📐 dno: 20 × 10 cm

📐 wysokość przód: 10 cm

📐 wysokość tył: 17 cm

📐 wysokość całkowita: 42 cm

Ze względu na ręczne wykonanie wymiary mogą różnić się o około ±1 cm.

🎉 Pomysł na prezent na każdą okazję

Kosz prezentowy z kawą, herbatą, miodem i słodyczami sprawdzi się jako prezent na Święta, urodziny, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Nauczyciela, podziękowanie, jubileusz oraz prezent firmowy.

🎁 Bogata zawartość, zaparzacz do herbaty, naturalne dekoracje i elegancki wiklinowy kosz tworzą wyjątkowy zestaw prezentowy gotowy do samodzielnego zapakowania.

Żadne ze stwierdzeń zawartych na tej stronie nie należą do oficjalnego rejestru oświadczeń żywieniowych i zdrowotnych dotyczących żywności na terenie UE.
Sprzedawane produkty nie mają na celu diagnozować, leczyć lub zapobiegać żadnej chorobie.

RABAT do -20% +DARMOWA DOSTAWA od 45,99 zł! Kliknij i dodaj KOD RABATOWY: SALE20

Yerba Mate Sklep - Darmowa dostawa yerba mate i akcesoriów od 50 zł

Polecane PROMOCJE do -70%
Yerba Mate Kurupi Anis y ManzanillaYerba Mate Kurupi Anis y Manzanilla
19,89 zł24,86 zł1989 PKT
Wybierz rozmiar
500g
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 24,86 zł
Yerba Mate Kurupi TradicionalYerba Mate Kurupi Tradicional
11,07 zł42,50 zł2199 PKT
Wybierz rozmiar
500g
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 12,29 zł
Termos SET DE MATE PLUS Brzoskwiniowy YERBA MATE 1,3 L + TYKWA + BOMBILLATermos SET DE MATE PLUS Brzoskwiniowy YERBA MATE 1,3 L + TYKWA + BOMBILLA
95,39 zł105,99 zł7000 PKT
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 105,99 zł
Yerba mate Campesino y Te VerdeYerba mate Campesino y Te Verde
19,95 zł29,34 zł2499 PKT
Wybierz rozmiar
500g
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 29,34 zł
Herbata MATCHA
Yerba Mate Green MateMatcha Premium - 30gYerba Mate Green MateMatcha Premium - 30g
29,99 zł2599 PKT999,67 zł / kg
Herbata zielona MOJO TEA Matcha 50gHerbata zielona MOJO TEA Matcha 50g
17,99 zł1799 PKT
Wybierz rozmiar
50g
Herbata Matcha Premium Green Tea PowderHerbata Matcha Premium Green Tea Powder
34,99 zł2499 PKT1 166,33 zł / kg
Yerba Mate Green Matcha Ceremonial - sproszkowanaYerba Mate Green Matcha Ceremonial - sproszkowana
19,99 zł - 37,17 zł
Wybierz rozmiar
20g100g
Najlepsze HERBATY!
Herbata czarna Mojo Tea HAWAJSKA NOCHerbata czarna Mojo Tea HAWAJSKA NOC
14,78 zł1478 PKT
Wybierz rozmiar
50g
HIBISKUS (Hibiscus) - kwiat, herbata z hibiskusaHIBISKUS (Hibiscus) - kwiat, herbata z hibiskusa
16,39 zł - 34,92 zł1949 PKT
Wybierz rozmiar
200g1 kg
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 18,25 zł - 41,49 zł
Herbata czarna Mojo Tea Maliny w SzampanieHerbata czarna Mojo Tea Maliny w Szampanie
11,00 zł1100 PKT
Wybierz rozmiar
50g
Herbata czarna WIŚNIE W RUMIEHerbata czarna WIŚNIE W RUMIE
12,99 zł1299 PKT
Wybierz rozmiar
50g
Podobne produkty
Miód spadziowy - słoiczek 50gMiód spadziowy - słoiczek 50g
9,50 zł950 PKT190,00 zł / kg
Miód Wielokwiatowy Kremowany 50g SłoiczekMiód Wielokwiatowy Kremowany 50g Słoiczek
9,50 zł999 PKT190,00 zł / kg
Miód lipowy - słoiczek 50gMiód lipowy - słoiczek 50g
9,50 zł950 PKT190,00 zł / kg
Opinie użytkowników
W związku z nowymi przepisami, w naszym sklepie staramy się prezentować Państwu wiarygodne opinie potwierdzone zakupem, gdyż wcześniej nie analizowaliśmy zakupów klientów, opinie dodane przed 05.2022 mogą posiadać plakietkę 'Opinia niepotwierdzona zakupem'
Ilość opinii: 4 Średnia ocena: 3.00
Ocena:
Autor: Anna, Polanica-Zdrój
Opinia potwierdzona zakupem
2025-11-17
Duże liście wspaniale dobrana kompozycja. Na pewno kupuję drugi raz.
Ocena:
Autor: Jakub, Waldkirch
Opinia potwierdzona zakupem
2025-05-17
Pomimo zamówienia produkt nie został wyslany
Ocena:
Autor: Jakub, Waldkirch
Opinia potwierdzona zakupem
2025-05-17
Pomimo zamówienia produkt nie został wyslany
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Prawdziwe opinie klientów
4.8 / 5.0 4141 opinii
pixel