Yerba mate KRAUS

Plantacja Kraus, założona na początku XIX wieku przez emigrantów austriackich produkuje ekologiczną mate – podczas uprawy nie używa się herbicydów, pestycydów i nawozów sztucznych. Zbiory ostrokrzewu są limitowane i plantowane w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Pod nazwą Kraus sprzedawane są również miesznki różnych gatunków yerba mate.

Yerba Mate KRAUS ORGANICA

Yerba Mate Kraus Organica Sin Humo

Organiczna, limitowana i certyfikowana niepalona argentyńska yerba mate produkowana z pełni dojrzałych krzewów. Niepalona (hiszp. sin humo). Liście suszone są jedynie rozgrzanym powietrzem, bez dymu co wpływa na ich smak, który jest delikatny w stosunku do yerba mate suszonych dymem. Aromat Kraus Sin Humo kojarzony jest z zapachem lata. Certyfikowana świadectwami BIO, USDA, OIA oraz koszerności.

 

Yerba Mate KRAUS GAUCHO

Yerba Mate Kraus Gaucho

Mocna i silna w smaku argentyńska yerba mate zawierająca same listki bez patyczków (sin palo). Suszona bez użycia dymu przy użyciu gorącego powietrza (hiszp. libre de humo – wolna od dymu). Produkowana z pełni dojrzałych krzewów – podczas uprawy nie używa się herbicydów, pestycydów i nawozów sztucznych.

 

Yerba Mate  KRAUS PIONERO

Yerba Mate Kraus Pionero

Łagodna i delikatna w smaku argentyńska yerba mate z patyczkami (con palo). Suszona bez użycia dymu przy użyciu gorącego powietrza (hiszp. libre de humo – wolna od dymu). Wskazana dla początkujących. Produkowana z pełni dojrzałych krzewów – podczas uprawy nie używa się herbicydów, pestycydów i nawozów sztucznych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 2017 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-14
Szybko, profesjonalnie, świetny kontakt ze sklepem. Polecam
2024-07-12
Jest Ok.
pixel