Stylowe, klasyczne, nowoczesne - ręcznie toczone matera do yerba mate

2023-04-12
Stylowe, klasyczne, nowoczesne -  ręcznie toczone matera do yerba mate

Klimatyczne tykwy i matera z pracowni La Fuente
Wiosna to wspaniała pora na odświeżenie swojego yerbowego akcesorium! Możesz poczuć powiew prawdziwej pasji yerbowej, pijąc susz z wykonanego z niezwykłą
starannością naczynka. Choć na rynku dostępne są rozmaite matera i tykwy, to z pewnością zgodzisz się, że najlepiej pije się z takiego, które jest nam z różnych
powodów najbliższe. Po prostu lubimy jego rozmiar, mamy z nim miłe wspomnienia ,albo przypomina nam coś przyjemnego. A może dobrze leży w dłoni? Lub koi nas jego kolor? Wśród pięknych mater do yerba mate z pracowni La Fuente, z pewnością znajdziesz właśnie takie: unikatowe i skrojone na swoje potrzeby.

Estetyczne matera

Produkty La Fuente to przekrój przez wszystkie kształty naczyń do yerby. Od klasycznych, pękatych w stylu tykwy, poprzez minimalistyczne, kończąc na materachw stylu cuia - z szeroką górą. Te ostatnie polecamy przede wszystkim osobom, lubiącym pić yerby brazylijskie, czyli chimarrao. Każdy rodzaj naczynka posiada głębokie, piękne barwy w ziemistych odcieniach.Znajdą się też bardziej żywe, czerwone, żółte czy zielone kolory. Warto jednak zwrócić uwagę na wyjątkowe zdobienia mater! Nawet te najbardziej proste wzorypokazują wyobraźnię artystyczną twórcy. Niektóre matera zabiorą nas w baśniowe rejony, inne rozbawią, a część pozwoli odetchnąć w ciszy, w której czuć tylko las. Doprawdy, naczynia La Fuente wyglądają, jakby stworzyła je sama natura!

Sposób produkcji mater
Tykwy wykonane zostały na kole garncarskim. To stu procentowe rękodzieło, w dodatku robione z ogromną miłością do gliny i procesu szkliwienia. Matera są wystarczająco grube i stabilne, by ich użytkownicy nie musieli obawiać się o stłuczenie czy przewrócenie naczynia. A to bardzo ważne! Wszak wielu z nas używa dużych, ciężkich bombilli, które powinny dobrze trzymać się w suszu i nie przeciążać w jedną stronę - co często zdarza się przy lekkich naczyniach z owocu tykwy. Należy też podkreślić, że każde z nich jest niepowtarzalne - co oznacza, że nikt nie będzie miał takiego samego matera! To tym samym świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, ale i dla siebie. La Fuente proponuje zarówno zupełnie oryginalne produkty, jak też po kilka sztuk naczyń zbliżonych kolorystycznie i kształtem. To może być z kolei rozwiązanie dla grupy przyjaciół, dla gości czy nawet do swojej restauracji.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 1442 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-05
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Bidon bardzo ładny, solidny i starannie wykonany i zapakowany tak że nie musiałam obawiać się żadnych uszkodzeń.
2023-12-01
SUPER
pixel