Miód lipowy - słoiczek 50g

  • Miód lipowy to rodzaj miodu pochodzącego z nektaru kwiatów lipy
Nowość
  • Miód lipowy - słoiczek 50g
  • Miód lipowy - słoiczek 50g
Miód lipowy - słoiczek 50gMiód lipowy - słoiczek 50g
Producent: Miody Tuszyńscy
ID: 21434
status_iconProdukt jeszcze dostępny, ale kup go teraz
dzisiaj Zamów do 12:00 to wyślemy dzisiaj Sprawdź czasy i koszty wysyłki
Miód lipowy - słoiczek 50g
Miód lipowy - słoiczek 50g
8,82 zł
9,50 zł
8,82 zł
/ szt.
Oszczędzasz 7% (0,68 zł).
176,40 zł / kg
Dodaj do obserwowanych
950 pkt.
Darmowa dostawa do paczkomatuWięcej informacji
Smile - dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu od 50,00 zł są za darmo.
Kupujesz i dostawę masz gratis!
dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu za 50,00 zł są za darmo.
Darmowa dostawa obejmuje dostarczenie przesyłki do paczkomatu
PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni Kliknij po instrukcję
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
14 dni na łatwy zwrot

Miód spadziowy 50g

Miód spadziowy to rodzaj miodu pochodzącego z nektaru kwiatów i spadzi, która jest wydzielana przez niektóre gatunki owadów. Charakteryzuje się intensywnym smakiem i ciemnym kolorem, często przypominającym kolor karmelu. Miód spadziowy jest ceniony za swoje wyjątkowe walory smakowe, z nutami karmelowymi, dębowymi i lekką nutą kwiatową.

Co to jest miód spadziowy?

Miód spadziowy to jeden z najbardziej wyjątkowych rodzajów miodu! W przeciwieństwie do popularnych miodów nektarowych, nie pochodzi z kwiatowego nektaru, lecz ze spadzi – słodkiej substancji wytwarzanej przez owady żerujące na drzewach iglastych i liściastych. To właśnie ten nietypowy proces nadaje mu ciemniejszą barwę oraz głęboki, intensywny smak.

W Polsce najczęściej spotykamy miód spadziowy iglasty, pochodzący z drzew takich jak świerk czy jodła. Równie cenny jest miód spadziowy z drzew liściastych, np. dębu lub lipy. Cały proces jego powstawania zaczyna się od mszyc i czerwców wydzielających lepką substancję, którą pszczoły zbierają i przekształcają w aromatyczny miód o bogatym składzie chemicznym.

Miód spadziowy - właściwości tego wyjątkowego miodu

Miód spadziowy to prawdziwa skarbnica minerałów! Zawiera znacznie więcej potasu, wapnia, magnezu i żelaza niż miody nektarowe.

Zastosowanie miodu spadziowego

Dzięki swojemu intensywnemu smakowi doskonale komponuje się z wieloma potrawami:

  • Naturalny słodzik – idealny do herbaty i kawy.

  • Dodatek do deserów – świetnie pasuje do jogurtów, naleśników i wypieków.

  • Składnik marynat – nadaje mięsom głębi smaku.

Regularne spożywanie miodu spadziowego może znacząco poprawić samopoczucie.

Miód spadziowy to wyjątkowy rodzaj miodu, który powstaje nie z nektaru kwiatów, ale z wydzieliny owadów ssących soki z drzew iglastych lub liściastych. Jest to produkt o ciemniejszej barwie i intensywniejszym smaku w porównaniu do tradycyjnych miodów nektarowych. Jego charakterystyczny aromat i bogaty skład chemiczny sprawiają, że jest ceniony zarówno w kuchni, jak i w medycynie naturalnej.

W Polsce miód spadziowy najczęściej pochodzi z drzew iglastych, takich jak świerk czy jodła, ale można go również znaleźć na drzewach liściastych, takich jak dąb czy lipa. Proces jego powstawania jest ściśle związany z obecnością mszyc i czerwców, które wydzielają spadź, będącą surowcem dla pszczół do produkcji tego miodu.

Żadne ze stwierdzeń zawartych na tej stronie nie należą do oficjalnego rejestru oświadczeń żywieniowych i zdrowotnych dotyczących żywności na terenie UE.
Sprzedawane produkty nie mają na celu diagnozować, leczyć lub zapobiegać żadnej chorobie.

RABAT do -20% +DARMOWA DOSTAWA od 45,99 zł! Kliknij i dodaj KOD RABATOWY: SALE20

Yerba Mate Sklep - Darmowa dostawa yerba mate i akcesoriów od 50 zł

Polecane PROMOCJE do -70%
Yerba Mate YACUY Tipo PU1  SUPER EXTRA 2x 1kgYerba Mate YACUY Tipo PU1 SUPER EXTRA 2x 1kg
46,81 zł75,99 zł11626 PKT
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 75,99 zł
Yerba Mate Kurupi Anis y ManzanillaYerba Mate Kurupi Anis y Manzanilla
16,36 zł24,86 zł1989 PKT
Wybierz rozmiar
500g
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 24,86 zł
Yerba Mate Green Mango Tropicales - 500 gYerba Mate Green Mango Tropicales - 500 g
18,67 zł32,50 zł
Wybierz rozmiar
500g
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 21,35 zł
Bombilla do yerba mate Tubo Grueso 18,5 cm w zestawie ze szczoteczkąBombilla do yerba mate Tubo Grueso 18,5 cm w zestawie ze szczoteczką
44,84 zł59,00 zł5605 PKT
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 59,00 zł
Herbata MATCHA
Herbata MatchaHerbata Matcha
11,99 zł - 15,98 zł1499 PKT
Wybierz rozmiar
100g
Herbata zielona MOJO TEA Matcha 50gHerbata zielona MOJO TEA Matcha 50g
14,39 zł17,99 zł1799 PKT
Wybierz rozmiar
50g
Japońska Zielona Herbata Matcha - MOJO TEA MATCHA JAPANJapońska Zielona Herbata Matcha - MOJO TEA MATCHA JAPAN
36,79 zł - 65,10 zł1499 PKT
Wybierz rozmiar
30g100g
Yerba Mate Green Matcha Ceremonial - sproszkowanaYerba Mate Green Matcha Ceremonial - sproszkowana
15,99 zł - 29,74 zł
Wybierz rozmiar
20g100g
Najlepsze HERBATY!
Herbata Zielona Kaktusowo Cytrynowa 50 gHerbata Zielona Kaktusowo Cytrynowa 50 g
11,91 zł14,89 zł1189 PKT
Wybierz rozmiar
50g
Herbata czarna Mojo Tea Maliny w SzampanieHerbata czarna Mojo Tea Maliny w Szampanie
8,80 zł11,00 zł1100 PKT
Wybierz rozmiar
50g
Zielona herbata sencha - truskawkowa, aromatyczna rapsodiaZielona herbata sencha - truskawkowa, aromatyczna rapsodia
7,83 zł9,79 zł1299 PKT
Wybierz rozmiar
50g
Herbata sencha letni wieczórHerbata sencha letni wieczór
10,39 zł12,99 zł1299 PKT
Wybierz rozmiar
50g
Podobne produkty
Miód Wielokwiatowy z Rokitnikiem 50g SłoiczekMiód Wielokwiatowy z Rokitnikiem 50g Słoiczek
8,82 zł9,50 zł950 PKT176,40 zł / kg
Miód Wielokwiatowy z Czarnym Czosnkiem 50g SłoiczekMiód Wielokwiatowy z Czarnym Czosnkiem 50g Słoiczek
8,82 zł9,50 zł999 PKT176,40 zł / kg
Miód spadziowy - słoiczek 50gMiód spadziowy - słoiczek 50g
8,82 zł9,50 zł950 PKT176,40 zł / kg
Opinie użytkowników
W związku z nowymi przepisami, w naszym sklepie staramy się prezentować Państwu wiarygodne opinie potwierdzone zakupem, gdyż wcześniej nie analizowaliśmy zakupów klientów, opinie dodane przed 05.2022 mogą posiadać plakietkę 'Opinia niepotwierdzona zakupem'
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Prawdziwe opinie klientów
4.8 / 5.0 4141 opinii
pixel