Yerba Mate Kurupi Cocido Herbal - saszetki 20 x 2,5g

  • Saszetki Yerba Mate Kurupi z ziołami bez cukru 20 x 2,5g Składniki: Yerba Mate (Ilex paraguariensis), trawa cytrynowa, melisa, rozmaryn.
  • Yerba Mate Kurupi Cocido Herbal - saszetki 20 x 2,5g
  • Yerba Mate Kurupi Cocido Herbal - saszetki 20 x 2,5g
Yerba Mate Kurupi Cocido Herbal - saszetki 20 x 2,5gYerba Mate Kurupi Cocido Herbal - saszetki 20 x 2,5g
Producent: Kurupi
ID: 20594
status_iconProdukt jeszcze dostępny, ale kup go teraz
we wtorek Zamów do 12:00 to wyślemy dzisiaj Sprawdź czasy i koszty wysyłki
Yerba Mate Kurupi Cocido Herbal - saszetki 20 x 2,5g
Yerba Mate Kurupi Cocido Herbal - saszetki 20 x 2,5g
18,04 zł
18,04 zł
/ szt.
Dodaj do obserwowanych
Darmowa dostawa do paczkomatuWięcej informacji
Smile - dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu od 50,00 zł są za darmo.
Kupujesz i dostawę masz gratis!
dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu za 50,00 zł są za darmo.
Darmowa dostawa obejmuje dostarczenie przesyłki do paczkomatu
PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni Kliknij po instrukcję
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
14 dni na łatwy zwrot

Yerba Mate Kurupi Cocido Herbal - 20 saszetek po 2,5g

Nowość od znanej na całym świecie paragwajskiej marki. Sprawdź całą serię nowych smaków Kurupi Cocido!

Ekspresowa herbatka w torebkach z yerba mate, dzięki której wygodnie i szybko przyrządzisz napar z mate w prawdziwym europejskim stylu. Yerba to obecnie jedna z najpopularniejszych naparów w Polsce. Yerba Mate Kurupi Cocido to nasza propozycja dla tych, którzy chcą odkrywać mate w jej subtelnym wydaniu.

Kurupi Cocido Herbal to kompozycja mocnej, paragwajskiej yerba mate z idealnie dobranymi ziołami: trawą cytrynową, melisą i rozmarynem. To świetna propozycja dla osób ceniących tradycyjny smak yerba mate w delikatniejszym, ziołowym wydaniu.

Smak i aromat yerba mate:

Ta wersja Kurupi charakteryzuje się lekko ziołowym profilem smakowym, w którym wyczuwalne są świeże nuty trawy cytrynowej i delikatna goryczka klasycznej yerba mate. Melisa nadaje naparowi subtelną miękkość, a rozmaryn wprowadza aromatyczną głębię. Efektem jest zrównoważony smak – wyraźny, ale nieprzytłaczający. Wygodne w użyciu torebeczki pozwolą zaparzyć napar szybko i bez dodatkowych akcesoriów.

Dodatkowe informacje:

Idealne połączenie europejskiego sposobu parzenia oraz pobudzającego działania mate. W torebkach do zaparzania (20 szt x 2,5 g).
Składniki: Yerba Mate (Ilex paraguariensis), trawa cytrynowa, melisa, rozmaryn.

Sposób parzenia:

Do kubka o pojemności 200 ml włożyć 1 saszetkę Yerba Mate, zalać przegotowaną woda o temp. 70-80°C, lub ciepłe mleko. Zaparzać przez 5 minut i wyjąc saszetkę.

Parametry techniczne:

Na letnie upały polecamy yerba mate na zimno: Terere

Country/Region of Manufacture:
Paragwaj
Kod producenta
7840127021037
Żadne ze stwierdzeń zawartych na tej stronie nie należą do oficjalnego rejestru oświadczeń żywieniowych i zdrowotnych dotyczących żywności na terenie UE.
Sprzedawane produkty nie mają na celu diagnozować, leczyć lub zapobiegać żadnej chorobie.

RABAT do -20% +DARMOWA DOSTAWA od 45,99 zł! Kliknij i dodaj KOD RABATOWY: SALE20

Yerba Mate Sklep - Darmowa dostawa yerba mate i akcesoriów od 50 zł

Polecane PROMOCJE do -70%
Yerba Mate Green Apple Fresh - jabłko, malina, miętaYerba Mate Green Apple Fresh - jabłko, malina, mięta
19,99 zł22,50 zł2699 PKT
Wybierz rozmiar
400g
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 22,00 zł
Yerba Mate Kurupi TradicionalYerba Mate Kurupi Tradicional
11,07 zł42,50 zł2199 PKT
Wybierz rozmiar
500g
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 12,29 zł
CBSe Energia Guarana Yerba MateCBSe Energia Guarana Yerba Mate
18,99 zł37,98 zł / kg
Wybierz rozmiar
500g
Yerba Mate Yacuy TERERE ENERGY o smaku ENERGETYKA!Yerba Mate Yacuy TERERE ENERGY o smaku ENERGETYKA!
19,04 zł27,99 zł3199 PKT38,08 zł / kg
Wybierz rozmiar
500g
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 21,76 zł
Herbata MATCHA
Yerba Mate Green Matcha Ceremonial - sproszkowanaYerba Mate Green Matcha Ceremonial - sproszkowana
19,99 zł - 37,17 zł
Wybierz rozmiar
20g100g
Herbata zielona MOJO TEA Matcha 50gHerbata zielona MOJO TEA Matcha 50g
17,99 zł1799 PKT
Wybierz rozmiar
50g
Yerba Mate Green MateMatcha Premium - 30gYerba Mate Green MateMatcha Premium - 30g
29,99 zł2599 PKT999,67 zł / kg
Herbata Matcha Premium Green Tea PowderHerbata Matcha Premium Green Tea Powder
34,99 zł2499 PKT1 166,33 zł / kg
Najlepsze HERBATY!
Herbata czarna Mojo Tea Maliny w SzampanieHerbata czarna Mojo Tea Maliny w Szampanie
11,00 zł1100 PKT
Wybierz rozmiar
50g
Herbata Mojo Tea ROOIBOS z CzerwonokrzewuHerbata Mojo Tea ROOIBOS z Czerwonokrzewu
12,99 zł1299 PKT
Wybierz rozmiar
50g
Herbata Mojo Tea LANDRYNKAHerbata Mojo Tea LANDRYNKA
14,89 zł1489 PKT
Wybierz rozmiar
50g
Opinie użytkowników
W związku z nowymi przepisami, w naszym sklepie staramy się prezentować Państwu wiarygodne opinie potwierdzone zakupem, gdyż wcześniej nie analizowaliśmy zakupów klientów, opinie dodane przed 05.2022 mogą posiadać plakietkę 'Opinia niepotwierdzona zakupem'
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Prawdziwe opinie klientów
4.8 / 5.0 4132 opinii
pixel