Zaparzacz nierdzewny do herbaty, ziół GWIAZDKA z uchwytem

  • Zaparzacz nierdzewny GWIAZDKA typu kleszcze - bardzo wygodny z uchwytem. Długość około 16 cm.
  • Zaparzacz nierdzewny do herbaty, ziół GWIAZDKA z uchwytem
  • Zaparzacz nierdzewny do herbaty, ziół GWIAZDKA z uchwytem
Zaparzacz nierdzewny do herbaty, ziół GWIAZDKA z uchwytemZaparzacz nierdzewny do herbaty, ziół GWIAZDKA z uchwytem
Producent: Gaucho Cebar
ID: 18967
status_iconProdukt jeszcze dostępny, ale kup go teraz
dzisiaj Zamów do 12:00 to wyślemy dzisiaj Sprawdź czasy i koszty wysyłki
Zaparzacz nierdzewny do herbaty, ziół GWIAZDKA z uchwytem
Zaparzacz nierdzewny do herbaty, ziół GWIAZDKA z uchwytem
17,59 zł
21,99 zł
17,59 zł
/ szt.
Oszczędzasz 20% (4,40 zł).
Dodaj do obserwowanych
Darmowa dostawa do paczkomatuWięcej informacji
Smile - dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu od 50,00 zł są za darmo.
Kupujesz i dostawę masz gratis!
dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu za 50,00 zł są za darmo.
Darmowa dostawa obejmuje dostarczenie przesyłki do paczkomatu
PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni Kliknij po instrukcję
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
14 dni na łatwy zwrot

Zaparzacz do herbaty sypanej, przypraw i ziół

Zaparzacz szczypcowy z sitkiem w kształcie gwiazdy i wygodnym uchwytem. Jest bardzo wszechstronny i doskonale nadaje się do parzenia yerba mate, green mate, herbat i różnego rodzaju ziół w imbrykach i filiżankach. Produkt nadaje się do kontaktu z żywnością. Kolejną zaletą jest to, że można go myć w zmywarce.

Zaparzacz, sitko do herbaty wykonane ze stali nierdzewnej 304

  • Produkt jest odporny na korozję i odporny na wysokie temperatury
  • Materiał: stal nierdzewna 304
  • Można myć w zmywarce
  • Długość ok. 16 cm
  • Kolor: srebrny
Parametry techniczne:

Yerba mate zestawy i  akcesoria

Zasady bezpieczeństwa:
Przed użyciem wypłucz naczynie w gorącej wodzie. Unikaj mycia w zmywarce.
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Robert Derlatka Oranżada
Adres: Ślusarska 10/7Kod pocztowy: 05-480Miasto: Karczew NIP: 5321084210 REGON 011965950Kraj: PolskaAdres email: biuro@yerbamarket.com
Żadne ze stwierdzeń zawartych na tej stronie nie należą do oficjalnego rejestru oświadczeń żywieniowych i zdrowotnych dotyczących żywności na terenie UE.
Sprzedawane produkty nie mają na celu diagnozować, leczyć lub zapobiegać żadnej chorobie.

RABAT do -20% +DARMOWA DOSTAWA od 45,99 zł! Kliknij i dodaj KOD RABATOWY: SALE20

Yerba Mate Sklep - Darmowa dostawa yerba mate i akcesoriów od 50 zł

Polecane PROMOCJE do -70%
CBSe Energia Guarana Yerba MateCBSe Energia Guarana Yerba Mate
15,19 zł18,99 zł30,38 zł / kg
Wybierz rozmiar
500g
Yerba Mate Campesino Cedron TOP w Paragwaju 500gYerba Mate Campesino Cedron TOP w Paragwaju 500g
18,41 zł29,89 zł2301 PKT
Wybierz rozmiar
500g
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 9,99 zł
Yerba Mate Yacuy TERERE ENERGY o smaku ENERGETYKA!Yerba Mate Yacuy TERERE ENERGY o smaku ENERGETYKA!
15,98 zł27,99 zł3199 PKT31,96 zł / kg
Wybierz rozmiar
500g
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 21,76 zł
Termiczny kubek - matero do yerba mate Termolid Negro z przykrywką od Gaucho Cebar 350 mlTermiczny kubek - matero do yerba mate Termolid Negro z przykrywką od Gaucho Cebar 350 ml
36,35 zł59,00 zł4544 PKT
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 59,00 zł
Herbata MATCHA
Yerba Mate Green MateMatcha Premium - 30gYerba Mate Green MateMatcha Premium - 30g
23,99 zł29,99 zł2599 PKT799,67 zł / kg
Yerba Mate Green Matcha Ceremonial - sproszkowanaYerba Mate Green Matcha Ceremonial - sproszkowana
15,99 zł - 29,74 zł
Wybierz rozmiar
20g100g
Japońska Zielona Herbata Matcha - MOJO TEA MATCHA JAPANJapońska Zielona Herbata Matcha - MOJO TEA MATCHA JAPAN
36,79 zł - 65,10 zł1499 PKT
Wybierz rozmiar
30g100g
Herbata zielona MOJO TEA Matcha 50gHerbata zielona MOJO TEA Matcha 50g
14,39 zł17,99 zł1799 PKT
Wybierz rozmiar
50g
Najlepsze HERBATY!
Herbata Czarna Mojo Tea Tropikalna PomarańczaHerbata Czarna Mojo Tea Tropikalna Pomarańcza
13,60 zł17,00 zł1700 PKT
Wybierz rozmiar
50g
Herbata sencha soczyste pomarańcze i cytryny pychaHerbata sencha soczyste pomarańcze i cytryny pycha
10,39 zł - 103,90 zł1299 PKT
Wybierz rozmiar
50g1 kg
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 11,89 zł -
Herbata Mojo Tea LANDRYNKAHerbata Mojo Tea LANDRYNKA
11,91 zł14,89 zł1489 PKT
Wybierz rozmiar
50g
HIBISKUS (Hibiscus) - kwiat, herbata z hibiskusaHIBISKUS (Hibiscus) - kwiat, herbata z hibiskusa
13,11 zł - 28,64 zł1949 PKT
Wybierz rozmiar
200g1 kg
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 18,25 zł - 41,49 zł
Opinie użytkowników
W związku z nowymi przepisami, w naszym sklepie staramy się prezentować Państwu wiarygodne opinie potwierdzone zakupem, gdyż wcześniej nie analizowaliśmy zakupów klientów, opinie dodane przed 05.2022 mogą posiadać plakietkę 'Opinia niepotwierdzona zakupem'
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Prawdziwe opinie klientów
4.8 / 5.0 4141 opinii
pixel