Miód Wielokwiatowy Kremowany 50g Słoiczek

  • Miód Wielokwiatowy Kremowany 50g Słoiczek
Producent: Miody Tuszyńscy
ID: 18782
status_iconProdukt jeszcze dostępny, ale kup go teraz
dzisiaj Zamów do 12:00 to wyślemy dzisiaj Sprawdź czasy i koszty wysyłki
Miód Wielokwiatowy Kremowany 50g Słoiczek
Miód Wielokwiatowy Kremowany 50g Słoiczek
8,82 zł
9,50 zł
8,82 zł
/ szt.
Oszczędzasz 7% (0,68 zł).
176,40 zł / kg
Dodaj do obserwowanych
999 pkt.
9.99 pkt.
Darmowa dostawa do paczkomatuWięcej informacji
Smile - dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu od 50,00 zł są za darmo.
Kupujesz i dostawę masz gratis!
dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu za 50,00 zł są za darmo.
Darmowa dostawa obejmuje dostarczenie przesyłki do paczkomatu
PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni Kliknij po instrukcję
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
14 dni na łatwy zwrot

Miód Wielokwiatowy Kremowany 50g Słoiczek

Proces przygotowania miodów kremowanych polega na mechanicznym mieszaniu świeżo pozyskanej patoki (czyli miodu w stanie płynnym) aż do momentu krystalizacji. Dzięki tej technice przez dłuższy czas miód pozostaje w kremowej konsystencji. Właściwości miodu kremowanego są takie same jak miodu niekremowanego.

Miód pochodzi z pasieki zlokalizowanej w historycznym Parku przy Pałacu w Małej Wsi. Bezpośrednio w okolicy parku znajdują się pola rzepaku, co ma wpływ na zawartość pyłkową miodu. W tym miodzie można odnaleźć wszystkie cechy charakterystyczne dla miodu rzepakowego.

Żadne ze stwierdzeń zawartych na tej stronie nie należą do oficjalnego rejestru oświadczeń żywieniowych i zdrowotnych dotyczących żywności na terenie UE.
Sprzedawane produkty nie mają na celu diagnozować, leczyć lub zapobiegać żadnej chorobie.

RABAT do -20% +DARMOWA DOSTAWA od 45,99 zł! Kliknij i dodaj KOD RABATOWY: SALE20

Yerba Mate Sklep - Darmowa dostawa yerba mate i akcesoriów od 50 zł

Polecane PROMOCJE do -70%
Termos SET DE MATE PLUS Brzoskwiniowy YERBA MATE 1,3 L + TYKWA + BOMBILLATermos SET DE MATE PLUS Brzoskwiniowy YERBA MATE 1,3 L + TYKWA + BOMBILLA
76,31 zł105,99 zł7000 PKT
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 105,99 zł
Mate Listo  Autocebante 500 ml 3 w 1Mate Listo Autocebante 500 ml 3 w 1
83,63 zł116,15 zł9996 PKT
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 58,07 zł
Yerba Mate Green Mango Tropicales - 500 gYerba Mate Green Mango Tropicales - 500 g
18,67 zł32,50 zł
Wybierz rozmiar
500g
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 21,35 zł
Yerba Mate Kurupi Anis y ManzanillaYerba Mate Kurupi Anis y Manzanilla
16,36 zł24,86 zł1989 PKT
Wybierz rozmiar
500g
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 24,86 zł
Herbata MATCHA
Yerba Mate Green MateMatcha Premium - 30gYerba Mate Green MateMatcha Premium - 30g
23,99 zł29,99 zł2599 PKT799,67 zł / kg
Herbata zielona MOJO TEA Matcha 50gHerbata zielona MOJO TEA Matcha 50g
14,39 zł17,99 zł1799 PKT
Wybierz rozmiar
50g
Herbata MatchaHerbata Matcha
11,99 zł - 15,98 zł1499 PKT
Wybierz rozmiar
100g
Japońska Zielona Herbata Matcha - MOJO TEA MATCHA JAPANJapońska Zielona Herbata Matcha - MOJO TEA MATCHA JAPAN
36,79 zł - 65,10 zł1499 PKT
Wybierz rozmiar
30g100g
Najlepsze HERBATY!
Herbata owocowa OWOCE DZIKIEGO LASUHerbata owocowa OWOCE DZIKIEGO LASU
10,86 zł13,57 zł1199 PKT
Wybierz rozmiar
50g
Herbata Zielona Mojo Tea Sencha Sun SmileHerbata Zielona Mojo Tea Sencha Sun Smile
11,99 zł14,99 zł1499 PKT
Wybierz rozmiar
50g
Herbata czarna Mojo Tea HAWAJSKA NOCHerbata czarna Mojo Tea HAWAJSKA NOC
11,82 zł14,78 zł1478 PKT
Wybierz rozmiar
50g
Herbata Mojo Tea Rooibos Malinowe WzgórzaHerbata Mojo Tea Rooibos Malinowe Wzgórza
10,39 zł12,99 zł1299 PKT
Wybierz rozmiar
50g
Podobne produkty
Miód Wielokwiatowy z Czarnym Czosnkiem 50g SłoiczekMiód Wielokwiatowy z Czarnym Czosnkiem 50g Słoiczek
8,82 zł9,50 zł999 PKT176,40 zł / kg
Miód Wielokwiatowy z Rokitnikiem 50g SłoiczekMiód Wielokwiatowy z Rokitnikiem 50g Słoiczek
8,82 zł9,50 zł950 PKT176,40 zł / kg
Miód lipowy - słoiczek 50gMiód lipowy - słoiczek 50g
8,82 zł9,50 zł950 PKT176,40 zł / kg
Miód spadziowy - słoiczek 50gMiód spadziowy - słoiczek 50g
8,82 zł9,50 zł950 PKT176,40 zł / kg
Opinie użytkowników
W związku z nowymi przepisami, w naszym sklepie staramy się prezentować Państwu wiarygodne opinie potwierdzone zakupem, gdyż wcześniej nie analizowaliśmy zakupów klientów, opinie dodane przed 05.2022 mogą posiadać plakietkę 'Opinia niepotwierdzona zakupem'
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Prawdziwe opinie klientów
4.8 / 5.0 4141 opinii
pixel