Yerba mate CAMPESINO

Campesino Clasica

Yerba mate CAMPESINO CLASICA

Yerba Mate Campesino Clasica  to mate pochodząca z regionu Cuenca del Plata. Rosnąca na żyznych teranach w subtropikalnym klimacie  i owiewana antlantyckim wiatrem ma się tam bardzo dobrze i jako drzewo rozmiarami sięga  nawet 18 metrów wysokości. Zbierana i przygotowywana pod kontrolą małych lokalnych plantacji jest znana z niezmiennego mocno gorzkiego smaku i pobudzającego działania. Uważa się ją z yerba mate która dziła z opóznieniem i skutki jej wypicia mogą wystapic nawet po 4-5 godzianch. Jej mocno zmielone i pyliste listki polecamy szcególnie osoba znającym juz yerba mate i lubiącym ich najmocniejsze gatunki.

 

Campesino Anis

Yerba mate CAMPESINO ANIS

Pochodząca z czystego Paragwaju Yerba Mate Campesino,  to rozdrobniony susz patyczków, gałązek i listków oraz miałki pył. Mocno aromatyzowana olejem z anyżu, po przygotowaniu szybko wypełnia przestrzeń swoim orzeźwiającym zapachem. Campesino Anis to bardzo mocno pobudzająca mate, która po kilkukrotnym zalaniu porcji ok. 40 g wspaniale pobudza organizm. Smakuje wybornie przygotowywana na ciepło.

 

Campesino Katuava + Ginseng

Yerba mate CAMPESINO KATUAVA
Pochodząca z czystego Paragwaju Yerba Mate CAMPESINO KATUAVA + GINSENG to drobno rozdrobniony susz (patyczki i listki) z dodatkiem catuaby (Erythroxilum catuaba), żeń-szenia (Panax ginseng) i cedronu (werbena cytrynowa, Aloysia triphylla). Rześka w zapachu, aromatyzowana olejkiem miętowym i aromatem cedronowym.

 

Campesino Menta Limon

Yerba mate CAMPESINO MENTA LIMON

Pochodząca z czystego Paragwaju Yerba Mate Campesino,  to rozdrobniony susz patyczków, gałązek i listków oraz miałki pył. Mocno aromatyzowana aromatem cytryny i mięty, po przygotowaniu szybko wypełnia przestrzeń swoim miłym kojącym zapachem. Campesino to bardzo mocno pobudzająca mate, która po kilkukrotnym zalaniu porcji ok. 40 g wspaniale pobudza oraganizm. Smakuje wybornie przygotowywana na ciepło i zimno jako terere.

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 2017 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-14
ok
2024-07-12
zamówienie zgodne z moimi oczekiwaniami, miła obsługa, szybka realizacja, z pewnością jeszcze skorzystam z oferty
pixel