Śmieciowe jedzenie a herbata Yerba Mate

Jeżeli jesz "śmieci", pij herbata paragwajską Yerba Mate

Większość ludzi odżywia się śmieciami! To jest tylko prosta prawda. Żyjemy w kraju, gdzie choroby układu krążenia, nowotwory oraz cukrzyca zaliczają się do najefektywniejszych zabójców. Niewątpliwie, korzenie tych śmiertelnych chorób leżą w jedzeniu. W tym, co umieszczamy w naszym organizmie.

Niestety zignorowaliśmy prostego lokatora biologicznego: jeśli jesz śmieci, czujesz się jak śmieci; myślisz jak śmieci; śmierdzisz jak śmieci i zawsze czujesz się jak śmieci. Ale hej, smakuje to świetnie, prawda?

Najgroźniejsze myślenie, które można mieć, to takie: "nie ma znaczenia co jem. Będę żył swoim życiem." A więc, kiedy leżysz chory/-a w łóżku, wijąc się z bólu i żalu, sądzę, iż większość z nas pragnie, aby żyć lepiej. Lepiej się odżywiać. Lepiej się nawadniać oraz mieć bardziej pozytywne relacje z własnym organizmem.

“Dyscyplina waży uncję. Żałowanie waży tonę." - Jim Rohn

Proszę jedynie, aby poćwiczyć trochę dyscypliny. Jeżeli jesz niezdrowe jedzenie, czy to poprzez świadomy wybór czy czynniki ekonomiczne, pijąc herbatę yerba mate sprawisz swojemu ciału ogromną sprawiedliwość.

Zdrowotne korzyści herbaty yerba mate są bezprecedensowe. Każdy rok przynosi więcej oszałamiających naukowych badań, wykazujących niezliczone aplikacje zdrowotne tego "świętego" zioła, pochodzącego z plemienia Guaraní z Paraná w Paragwaju.

W przeprowadzonym badaniu, 'Skutki Wodnego Ekstraktu Yerba Mate na Stres Oksydacyjny u Szczurów Karmionych Dietą Kawiarnianą (Międzynarodowe Czasopismo Badań Nauk Przyrodniczych, 2014), zostały wysnute następujące wnioski po karmieniu szczurów dietą śmieciową w połączeniu z yerba mate:

  • Herbata paragwajska Yerba Mate była w stanie odwrócić stres oksydacyjny [nagromadzenie się niebiezpiecznych cząsteczek w ciele, które prowadzą do choroby] spowodowany przez dietę kawiarnianą na surowicy [krew], a także znacznie zmniejszyć peroksydację lipidów w tkankach wątroby i mózgu.

  • Herbata paragwajska Yerba Mate ma znaczący wpływ na modulację obrony antyoksydacyjnej i stresu oksydacyjnego, co może być korzystne dla zdrowia po odżywianiu się dietą kawiarnianą [żywność bogata w tłuszcz i cholesterol].

  • Szczury, które posiadały yerba mate w swojej diecie, spożywały mniej jedzenia oraz miały znaczące zmniejszenie przyrostu masy ciała. To sugeruje, że yerba mate zwiększyła uczucie sytości, zwiększyła też metabolizm oraz utleniła kwasy tłuszczowe.

  • Herbata paragwajska Yerba Mate ma detoksykujący wpływ na wątrobę po wystawieniu na działanie wolnych rodników, obecnych w fast-food'ach.

Polecane
Yerba Mate Green DESPALADAYerba Mate Green DESPALADA
6,99 zł - 54,99 zł
Yerba Mate Green LEMONYerba Mate Green LEMON
5,99 zł - 58,99 zł
Yerba Mate Green NARANJAYerba Mate Green NARANJA
5,99 zł - 59,99 zł
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1910 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-16
Zamówienie zrealizowane szybko. Produkty również ok. Polecam.
2024-05-13
Ok, polecam.
pixel