Yerba mate SELECTA

Selecta

Yerba mate SELECTA

Jedna ze smaczniejszych paragwajskich yerba mate zawierająca listki i patyczki. Selecta jest bardzo cenioną marką, jest  bardzo popularna w Europie. Jej cierpki, słodko-gorzki smak znajduje wielu amatorów. Tradycyjna, mocna Selecta to propozycja dla osób ceniących naturalny smak i oczekujących pozytywnego pobudzenia.

 

Selecta Premium

Yerba mate SELECTA PREMIUM

Paragwajska yerba mate zawierająca listki i patyczki bez dodatków i z naturalnym aromatem. Doskonała zarówno na ciepło, jak i na zimno (terere). SELECTA PREMIUM to tradycyjna, mocna, klasyczna yerba. Wyrafinowana odmiana wersji podstawowej – niezwykle udany pomysł.
 

Selecta Silueta

Yerba mate SELECTA SILUETA

Paragwajska kobieca Yerba Mate Selecta z liśćmi pomarańczy, boldo i naturalną esencją cytrynową.
 

Selecta Refresca el Doble

Yerba mate SELECTA REFRESCA

Paragwajska yerba mate zawierająca listki i patyczki z dodatkiem mięty pieprzowej i naturalnego aromatu miętowego i boldo. Doskonała zarówno na ciepło, jak i na zimno (terere). Wyjątkowa formuła tej paragwajskiej mate polega na doskonałym wymieszaniu yerba mate z Boldo i miętą. Boldo i mięta z ich odświeżającym, uspokajające układ pokarmowy  działaniem przeciwzapalnym i bakteriobójczym sprawiają, że tego produktu jest dobrym wyborem dlasób lubiących yerba mate po sutym posiłku.
 

Selecta Energy

Yerba mate SELECTA ENERGY

Paragwajska Yerba Mate Selecta super energetyczna. Zawiera listki i patyczki. Wzbogacona ekstraktem z guarany i witaminą C. Oryginalny smak, piękny zapach i pobudzające dziłanie!
 

Selecta Doble Sabor

Yerba mate SELECTA DOBLE SABOR

Doble Sabor Hierbas Aromatizada dzięki aromatycznemu dodatkowi zioła boldo i mięty jest idealną yerba mate do przygotowywania na zimno jako terere. Ta smaczna, świeża Selecta Doble Sabor to yerba mate słynąca ze swych odchchudzających właściwości.
 

Selecta Cedron-Limon

Yerba mate SELECTA CEDRON LIMON

Wyśmienita smakowa Yerba Mate zawierająca listki patyczki z  dodatkiem naturalnego aromatu werbeny cytrynowej i cytryny. Selecta Cerdron Limon to jedna z ładniej pachnących yerba mate. Swój bukiet zawdzięcza werbenie cytrynowej zwanej cedronem – ziołu, które rośnie w Pragwaju i jest zaliczane do roślin leczniczych. Smak Selecty wyraźnie podkreśla aromat świeżej cytryny. To świetna mate do przygotowania na ciepło, jak i na zimno (terere). Bardzo dobra dla osób początkujących. 
 
Selecta Compuesta
Yerba mate SELECTA COMPUEST

Paragwajska yerba mate wzbogacona aromatami trzech gatunków mięty: mięty polnej, mięty pieprzowej oraz mięty polej (Mentha pulegium) zwaną w Ameryce Łacińskiej "poleo". Doskonała zarówno na gorąco jak i na zimno (terere) dla ochłody w upały.
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1917 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Obsługa bez zarzutu
2024-05-17
Szybko, sprawnie, Termos świetny i praktyczny.
pixel