Yerba mate LA HOJA

Yerba Mate LA HOJA (wymawiać „la oha”) pochodzi z argentyńskiej plantacji Martin & Cia w San Ignacio w prowincji Misiones.

 

La Hoja Elaborada

Yerba mate LA HOJA ELABORADA

 La Hoja (wymawiać „la oha”)  – yerba mate o cierpko-gorzkim smaku i delikatnym aromacie, zawierająca listki i patyczki . Historia argentyńskich upraw w stanie Misiones. Produkowana od przeszło 100 lat w San Ignacio. Selekcja to symbol argentyńskiej plantacji Martin & Cia – wyważone procedury sadzenia i produkcji yerby słyną w całej Ameryce Płd.

 

La Hoja Compuesta

Yerba mate LA HOJA COMPUESTA

Pięknie wyglądający, pachnący susz. La Hoja Compuesta to wysokiej jakości yerba mate zawierająca listki i patyczki (60%) z dodatkiem ziół: poleo (lippia turbinata 34%), mięty pieprzowej (2%), mięty polnej (2%) oraz zioła Te del Inca (Incayuyo, lippia integrifolia 2%). Wyprodukowana przez Martin & Cia w sercu Misiones to jedna ze smaczniejszych łagodnych, smakowych yerba mate.

 

La Hoja Premium

Yerba mate LA HOJA PREMIUM

Yerba mate La Hoja (wymawiać „la oha”) to historia argentyńskich upraw w San Ignacio w prowincji Misiones. La Hoja Premium zawiera listki i patyczki poddane dwóm sposobom suszenia: 65% powoli schnie i leżakuje w naturalnych warunkach, a 35% poddane jest w osobnym pomieszczeniu przyspieszonemu schnięciu przez okres 45 dni. Jest jest mocna w smaku, zawiera niewiele patyczków i pyłu oraz jest dokładnie cięta. Charakteryzuje się długim działaniem i wydajnością – nawet do siedmiu zalewek. Opakowanie 500 gramów.

 

La Hoja Seleccion

Yerba mate LA HOJA SELECCION

La Hoja Seleccion zawiera listki i patyczki poddane dwóm sposobom suszenia: 40% powoli schnie i leżakuje przez 12 miesięcy, a 60% poddane jest w osobnym pomieszczeniu przyspieszonemu schnięciu przez okres 40 dni.  Dzięki temu La Hoja Seleccion jest smaczniejsza i bardziej aromatyczna od swoich sióstr. Opakowanie 500 gramów.

 

La Hoja Cocido (saszetki)

Yerba mate LA HOJA SASZETKI

Mate cocido to herbatka z yerba mate, która zadowoli wszystkich ceniących  sobie picie naparu z mate  w europejskim stylu. Pakowane na najstarszej argentyńskiej plantacji  saszetki posiadają  bardzo łagodny smak. Saszetki La Hoja to idealna propozycja dla pragnących posmakowania yerba mate. Propozycja na podróż lub na poczęstunek. Potrafi zaciekawić i stać się wstępem do tradycyjnego sposobu przygotowywania yerba mate. Yerba w torebkach to dobra alternatywa dla czarnych herbat.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1956 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Szybko sprawnie
2024-06-15
Bardzo szybka dostawa
pixel