Yerba Mate El Pajaro Limon

2020-08-18
Yerba Mate El Pajaro Limon

El Pajaro – co to i czy warto?

Już sama marka El Pajaro mówi na wszystko, co trzeba, by rozwiać wątpliwości dotyczące tego, czy warto po nią sięgnąć. To rzetelna marka, której celem jest świadome nawiązywanie do globalnej potrzeby pomocy. Dlatego kupujemy naszą mate bezpośrednio od rolników a z każdej paczki oddajemy część zysku na działania akcji humanitarnych gromadząc pozytywny przekaz. El pajaro to moc i wolność. To mocna, mate to yerba wywodząca się z paragwajskiego stanu Parana, gdzie ostrokrzew paragwajski dorasta w warunkach naturalnych. To tradycyjnie przygotowywana na sposób indiański yerba mate suszona przy użyciu powietrza i dymu. Dzięki temu przygotowany z niej wywar i napar zawiera dymne, tytoniowe nuty. Twardy smak yerba mate przecina tropikalna limonka tak wkomponowana przez naszych kolegów fitoterapeutów i dietetyków by nie  było czuć żadnych chemicznych posmaków na który tak często narzekacie w podróbkach.

Pajaro Limon – kto posmakuje i będzie zadowolony?

Pajaro Limon to najnowsza yerba mate smakowa w naszym sklepie. Słowo smak i aromat składników są tak zbalansowane by nie było potrzeby, nadmiernego dolewania, sztucznych wzmacniaczy smaku. Mate jest na tyle mocna, że dość łatwo przecenić swoje możliwości i zalewać ją  tak bardzo chemicznymi aromatami, że od jej zapachu może zemdlić. Chyba wszyscy wiemy już jaka opinię ma osławiony już produkowany w Polsce towar udający i podrabiający inne marki ;-)
Wiadomo , te mate których celem jest tylko zysk kilku osób, nie mają w sobie za dużo wartości , są robione tylko z chciwości. A to szkodzi naparowi ,który powstaje z ciężkiej pracy ludzkich rąk i co tu dużo ukrywać tyłków ptaków ;-) No i ważny jest też duch, tam gdzie go brak.. jest pustynia.

Pajaro Limon– jak wpłynie na organizm?

Jeśli chodzi o yerba mate, smak i aromat to nie wszystko – dodatki czasem tylko nadają suszom konkretne właściwości. Z naszego doświadczenia wynika że tylko odpowiednio zbierane zioła wzmacniają działanie mate. Limonka jest z natury neutralna a jej słoneczna energia wspaniale rozpuszcza się w goryczy ostrokrzewu. Nie przeceniajmy działania yerba mate to po prostu zdrowa alternatywa dla kawy.

Polecane
Yerba Mate El Pajaro MaracuyaYerba Mate El Pajaro Maracuya
9,49 zł - 64,79 zł
Wybierz rozmiar
50g400g1kg
Yerba Mate El Pajaro LimonYerba Mate El Pajaro Limon
6,99 zł - 79,92 zł1899 pkt.
Wybierz rozmiar
50g400g1kg
Yerba mate El Pajaro Tradicional Con PaloYerba mate El Pajaro Tradicional Con Palo
2,42 zł - 32,18 zł
Wybierz rozmiar
50g400g1kg25 g
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1952 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-15
Bardzo szybka dostawa
2024-06-05
Zamówienie dotarło szybko, solidnie i bezpiecznie zapakowane, świetna obsługa.
pixel