Trochę relaksu przy spalaniu kalorii. Tak to możliwe !

2020-11-12
Trochę relaksu przy spalaniu kalorii. Tak to możliwe !

Gratka dla dbających o linię – Campesino Fitness  

Utrzymanie zdrowej sylwetki to nie tylko odpowiednia dieta i ruch, ale także prawidłowe przyswajanie pokarmów i trawienie. Yerba Mate Campesino Fitness to napar, dzięki któremu można odkryć drogę do swojego wymarzonego wyglądu bez ciągłej walki ze sobą i popadania w skrajności. Susz yerba mate od wieków służy ludziom w podtrzymywaniu zdrowia na wielu poziomach. Jak tego dokonuje?  

Campesino Fitness – siła i lekkość   Yerba mate jest unikatową rośliną z powodu wielu rozmaitych związków czynnych zawartych w jej zielu. To właśnie one oddziałują na organizm ludzki: pobudzając, poprawiając koncentrację, wzmacniając odporność. Pomagają też uregulować przemianę materii oraz wydalić złogi jelitowe, toksyny i metale ciężkie. Szczególną rolę w tym zadaniu odgrywają antyoksydanty i saponiny. Te drugie kompleksowo oczyszczają przewód pokarmowy.

Aby wzmocnić ich działanie w yerbie Campesino Fitness dodano mieszankę ziół takich, jak senens oraz skrzyp. Senens jest podstawowym zielem, jakie wykorzystuje się w celach przeczyszczających, jednak w towarzystwie yerba mate działać będzie łagodnie i na tyle jak dalece faktycznie tego na dany moment potrzebujemy. Do poprawy metabolizmu przyczynia się także w Campesino Fitness aromat z olejku miętowego, którego sam zapach stymuluje jelita do prawidłowej pracy i niweluje wszelkie rewelacje żołądkowe. Skrzyp z kolei jest moczopędny, a zatem będzie pomagał w wydaleniu nadmiaru wody z organizmu. Należy też pamiętać, że yerba mate powoduje uczucie sytości, będąc równolegle źródłem minerałów i witamin, co oznacza, że można naparem yerbowym zastąpić drugie śniadanie!   Jak wykorzystać działanie Campesino Fitness?  

Aby bezpiecznie pić yerba mate takie, jak Campesino Fitness, warto zapamiętać kilka ważnych zasad. Po pierwsze, nawodnienie na poziomie komórkowym – do yerby powinno się zagryzać soczyste owoce, popijać wodę z cytryną lub wodę krzemową. Po drugie, zdrowe, żywe pokarmy, czyli pozwólmy, żeby yerba mate nauczyła nas czym są świeże i lokalne produkty oraz drogocenne dla naszego ciała tłuszcze. Po trzecie, ruch na świeżym powietrzu! Zabierz yerba mate na wycieczkę, spacer czy choćby posiedzenie na ławeczce w parku. Oddychanie pozwala dotlenić cały organizm, co w połączeniu z Campesino Fitness, daje odczucie siły, sprawczości i motywacji do tego, by każdy dzień spędzać w sposób aktywny i zrelaksowany!

Polecane
CAMPESINO FITNESS Yerba Mate NOWOŚĆCAMPESINO FITNESS Yerba Mate NOWOŚĆ
25,80 zł
Wybierz rozmiar
500 g
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 1441 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-05
Zamówienie bardzo szybko dostarczone.
2023-11-27
Szybko i profesjonalnie
pixel