Porcja Dobrych Wiadomości

2020-11-09
Porcja Dobrych Wiadomości

 Dzisiaj szczególnie chcemy podzielić się z Wami dobrymi wieściami, bo to Wasza pomoc sprawia, że w yerba markecie dzieją się prawdziwie dobre rzeczy. Teraz w tym ciężkim dla wszystkich czasie, każda dobra wiadomość jest na wagę złota. Warto wierzyć w lepszą przyszłość! 

Powraca do nas cała gama szczególnie ulubionej naszej Paragwajki- yerba mate El Pajaro. Mamy już zakontraktowane zbiory od lokalnych rolników w Paragwaju, dzięki temu są oni ubezpieczeni i widzą, że warto nadal zajmować sie yerba mate. Trzeba pamiętać, że małe plantacje borykają się z masą lokalnych problemów. Są one szczególnie wrażliwe na wszelkie zachwiania w ekosystemie. Problemem jest niejednokrotnie sąsiedztwo. Tuż za ich miedzą powstają monokultury i wielkoprzemysłowe plantacje soi. To między innymi one są przyczyną dość szybkiej dewastacji naturalnej flory i fauny. Trzeba dużo samozaparcia i wiary  si siły, by mając trochę drzew yerba mate wyżywić swoją rodzinę.

El Pajaro jest pyszna i mocna yerbą a jej wielowariantowość sprawi ze każdy znajdzie coś dla siebie,

 Z drugiej strony dzięki jej sprzedaży zmożemy przekazywać comiesięczne donacje na cele charytatywne. W wielu miejscach na mapie świata ludziom brakuje nadal podstawowych środków pomagających godnie żyć jak woda czy ciepły posiłek.

 Z każdej paczki El Pajaro część dochodu oddawana jest na wszelkie działania prowadzone przez Polska Akcję Humanitraną. 

Jesteście z nami ! Super !

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1957 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-17
zakupy udane ,szybka wysyłka ,wszystko zgadzało się z zamówieniem polecam
2024-06-09
Wszystko w porządku
pixel