Mate Green w cieniu drzew Araukaria

2020-09-01
Mate Green w cieniu drzew Araukaria
Wasza ulubiona Yerba Mate Green składa się prawie w całości z liści krzewów pochodzących ze stanu Parana. Rosną one na równomiernie ocienionych stokach, w naturalnym dla nich leśnym otoczeniu. Las deszczowy w pasie tzw. Atlantic Rain Forest zapewnia roślinom idealne warunki do pełnego wzrostu. Te półdzikie i dzikie obszary są dobrze, równomiernie nasłonecznione. Słońce nie operuje nad krzewami cały dzień bo są one chronione przez wielkie korony araukarii zwanej Piniora, Drzewa te uwielbiają niewysokie łańcuchy o wysokości do 1800 metrów, warto zwrócić uwagę, że nasionka tych drzew są smaczną przekąską, wielu rdzennych mieszkańców tych terenów swoją pierwsza mate zagryzała własne tymi pysznymi szyszkami, które można gotować i prażyć, zapijając je miejscowym winem i chimarrao. Tę yerbową przekąskę zwie się pinhão. Dorodne drzewa o średnicy pnia dochodzącej do 100 cm chronią niższe krzewy yerby mate nadając powietrzu odpowiedniej wilgotności.

Na tym pofalowanym obszarze spotyka się dodatkowo odpowiednią ilość opadów. To co w połączeniu z łagodnym klimatem tworzy bezpieczną ekosferę dla krzewów ilex paraguariensis jest równie dobre dla ptaków i innych dzikich mieszkańców tego środowiska. Ciepły mikroklimat i warunki umożliwiające prawidłowy rozwój krzewów są podstawowymi czynnikami determinującymi jakość. To dlatego oryginalna Mate Green jest zawsze zielona i smakuje jak żadna inna yerba mate na świecie. Dzięki naszym dodatkom ta najsmaczniejsza mate jest rozpoznawalna marka na całym globie, a jej smak doceniły miliony ludzi na sześciu kontynentach.


Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze opakowania

Ulubione marki Mate Green i El Pajaro znajdziecie zawsze w opakowaniach zawierających po 1000g

Wraz z naszymi partnerami stworzyliśmy tak lekkie opakowania na tyle ile pozwala technologia. Dzięki temu zmniejszyliśmy o 20% ilość materiału wykorzystywanego na ich produkcję. Każdy na pewno widział straszące jak proszek do prania opakowania przypominające ze służą one do zapakowania tabletek do zmywarek i proszku do prania, są tak grube, że okres ich rozpadu wynosi milion lat. Opakowania Mate Green i El Pajaro oraz Rio Negro wykonywane są w najnowszej technologii minimalizującej grubość ścianek a co za tym idzie stają się one super lekkie i łatwe do ponownego przerobienia. Zachęcamy do wyboru tych najbardziej ekonomicznych i ekologicznych opakowań. Przecież każdy miłośnik yerba mate woli zyskać większy produkt zamiast 2 x 500 g wybrać ekonomiczne 1 x 1 kg i mieć nie jednakową a lepszą cenę! Wybór większego opakowania przekłada się na mniejsze zużycie plastiku, co z kolei działa na korzyść środowiska. To bardzo ważne, jeśli chcesz beztrosko cieszyć się wysoką jakością ulubionej yerba mate!
Yerba Mate Green
w ekonomicznym opakowaniu 1000g
   
Yerba Mate El Pajaro
w ekonomicznym opakowaniu 1000g
   
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 1441 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-04
Ekspresowa wysyłka. Uwielbiam produkty od Yerba Mate. Korzystam juz parę lat. Bardzo polecam.
2023-12-01
Polecam
pixel