Fioterapeutyczna zasada o synergii ziół

2020-11-02
Fioterapeutyczna zasada o synergii ziół

Pierwotna moc w czystej Mate Green Absinth

 Świeży, soczyście zielony susz ostrokrzewu paragwajskiego z intensywnie pachnącymi ziołami? To tradycja dziekiego stylu picia yerby! W Mate Green Absinth znajdziesz roślinę, o której można by napisać księgę magiczną. Bylica Piołun - Artemisia absinthium rośnie wprawdzie na dzikich terenach Europy, Azji, jak i Ameryki Północnej i Południowej, lecz nie wszędzie jest kojarzona z Zieloną Wróżką czy kadzidłem do oczyszczania pomieszczeń. To słowiańskie ziele kojarzy się z pierwotną mocą i zdrowiem płynącym szczególnie z układu pokarmowego. Jak to działanie łączy się z yerba mate?

 Bylica Piołun w Yerba Mate Green

 Piołun zawiera silnie działający olejek eteryczny, w którym zawarty jest między innymi tujon. Ta substancja w dużej ilości może wywoływać specyficzne stany psychofizyczne, a nawet halucynacje. Dlatego artyści tak uwielbiali wytworzony na bazie bylicy piołun absynt (Zielona Wróżka) - i dlatego został on zakazany z tak wysokim stężeniem tujonu. Ziele tej srebrzystej odmiany bylicy można jednak zerwać z dzikiego stanu i przygotowywać z niej lecznicze napary i nalewki. Piołun jest żółciopędny, wpływa na wytwarzanie soku jelitowego, enzymów trawiennych, aktywizuje niejako przewody żółciowe. Jest również odkażający, rozkurczowy i antypasożytniczy.

 Jak działa i smakuje Mate Green Absinth?

Yerba Mate Green pochodzi z organicznych upraw z południa Brazylii. Wyjątkowo nieinwazyjny sposób produkcji wpływa na jej walory smakowe i wysokie stężenie związków czynnych w suszu. Ostrokrzew pomaga w oczyszczaniu przewodu pokarmowego, a ponadto zawiera kompleks mikroelementów i witamin. Odżywiają organizm i poprawiają przyswajalność substancji z pożywienia. Podobnie czyni bylica piołun i mięta zawarte w Mate Green Absint! Piołun pomaga w oczyszczeniu organizmu z toksyn, grzybów i pasożytów, co czyni z niego ziele, będące remedium na choroby cywilizacyjne, które wynikają głównie ze spożywania wysoko przetworzonych produktów. Ciało nie jest w stanie w pełni ich strawić i powodują one różnego typu “zatory” w przewodzie pokarmowym-a na nich namnażają się bakterie. Tu właśnie ukazuje się pełne spektrum wartości zdrowotnej płynącej z połączenia ostrokrzewu paragwajskiego i piołunu. Tego po prostu trzeba doświadczyć!  

 

Polecane
Yerba Mate Green Absinth. Suplement diety.Yerba Mate Green Absinth. Suplement diety.
5,99 zł - 27,00 zł
Wybierz rozmiar
50g400g
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1956 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-17
zakupy udane ,szybka wysyłka ,wszystko zgadzało się z zamówieniem polecam
2024-06-15
Bardzo szybka dostawa
pixel