Długa trasa? Wypij yerba mate

2020-09-30
Długa trasa? Wypij yerba mate
Podczas jazdy autem najważniejsze, to utrzymać ciągłą koncentrację. Praca umysłu jest szalenie ważna. Pamiętajmy jednak też, że i o ciało należy zadbać, ponieważ długie siedzenie w jednej pozycji sprzyja nabywaniom wad postawy, jak i ogranicza rześkość i utrzymanie uważności. W celu pobudzenia, podczas jazdy używamy napojów energetycznych czy kawy. Lecz to Yerba Mate daje najlepsze efekty na długich trasach – przeczytaj dlaczego tak jest!

Yerba Mate w trasie – dbamy o umysł i ciało

Oprócz pobudzenia, skutkującego łatwością w kojarzeniu, koncentracji, szybkich reakcjach, yerba mate zapewnia odżywienia ciała. Dzięki związkom czynnym zawartym w tej roślinie, organizm otrzymuje bombę witaminową! Yerba poprawia krążenie krwi, a tym samym pozwala dotlenić całe ciało. To bardzo ważne dla kierowców i ich zdrowia psychofizycznego. Ponadto yerba posiada wysokie stężenie antyoksydantów, które są remedium na współczesne, cywilizacyjne dolegliwości, wynikające między innymi z zanieczyszczeń środowiskowych. A jadąc autem jesteśmy na nie szczególnie narażeni. Yerba Mate pozwoli zachować zatem energię i wzmocnić oraz uodpornić każdego na działanie patogenów, smogu i po prostu obniżania się poziomu uważności, po długich godzinach jazdy.

Wielokrotna ekstrakcja yerba mate

Dzięki temu, że napar z ostrokrzewu paragwajskiego można zalewać od kilku do kilkudziesięciu razy, otrzymujemy to wielowymiarowe pobudzenie na całą drogę! Koniec z ciągłym zatrzymywaniem się na stacjach. Yerba stopniowo uwalnia swoje działanie, nie powodując nagłego skoku kofeiny, ani równie nagłego jej spadku. Tym samym organizm zachowuje stabilność i równowagę. Praca umysłu przebiega bez zakłóceń, a kierowca w świetnym nastroju szybko dociera do celu. Może nawet szybciej, niż bez yerba mate! Wygodne picie w naczynkach przeznaczonych do jazdy, jak yerbomos czy yerba drive, to zaś kolejne punkty stojące za bezpieczeństwem i skutecznością picia yerby w trasie. Przekonaj się czym prędzej!

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1956 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-15
Zamówienie jak zwykle przygotowane i wysłane sprawnie i szybko. Przesyłka dotarła nienaruszona, tylko gabaryt trochę nietypowy (długi karton sprawił delikatny kłopot w transporcie). Serdecznie polecam, szczególnie, że produkty są wyjątkowo dobrej jakości.
2024-06-10
Wszystko ok , zostałam uprzedzona o opóźnieniu . Dostałam gratis na pocieszenie. Matcha jak zawsze dobra a nie jest to oczywiste
pixel