Ashwagandha con Cactus El Pajaro

2021-04-21
Ashwagandha con Cactus El Pajaro

El Pajaro Ashwagandha a wzrost wydolności fizycznej


Jak pokazują statystyki z lat 2019-2020 Ashwagandha znana również jako Żeń-szeń indyjski zdobywa coraz większą popularność wśród osób, które wykazały choćby minimalne zainteresowanie aktywnością fizyczną. Jest on w naszej szerokości geograficznej brana pod uwagę w zwiększonym zakresie zwłaszcza wiosną i latem . Publikacje donoszą , że w badaniach klinicznych dowiedziono, iż stałe spożycie ashwagandhy przekłada się na zwiększenia masy i siły mięśni a co więcej wyniki tych badań korelują z ostatnimi badaniami dotyczącymi zakresu wpływu yerba mate na odbudowę tkanek mięśniowych po wzmożonym wysiłku.  

I tak w randomizowanych badaniach z udziałem osób jeżdżących na rowerze wykazano, że stosowanie witanii ospałej pomaga poprawić wydolność organizmu.  Kolarze, którzy dwa razy dziennie przez co najmniej 7 tygodni spożywali ekstrakt ashwagandhy, znacznie zwiększyli swoje pułapy tlenowe.  Pułap tlenowy to mierzalna zdolność organizmu do podejmowania tlenu. Zalicza się go do jednego z ważniejszych parametrów wykazujących wydolność fizyczną.

Dlatego wśród osób stale trenujących rosnącą i dużą grupę stanowią osoby chętnie sięgają po yerba mate i korzeń ashwagandhy. Dlatego stworzyliśmy dla Was nową kompozycję w której udziały procentowe dodatków funkcyjnych zostały zwiększone. Tym razem do mieszanki  dodaliśmy również opuncję figową, czyli jadalnego kaktusa, szturmem wdzierającego się do kulinarnego świata. Ten pustynny kaktus zwany też figą indyjską pochodzi z gatunku, który występuje w Meksyku. Znajduje się go pod postacią drzewa lub krzewu. Jego jadalną część stanowią kwiaty, owoce oraz liście, bogate w wiele substancji o dobroczynnym działaniu szeroko opisanym w literaturze zajmującej się medycyną naturalną.

Picie mate w doborowej kompozycji tych uzupełniających się składników to w pełni organiczny sposób na wzmocnienie organizmu, zwiększenie wydolności fizycznej i zwiększenie odporności na stres.

Polecane
Yerba Mate Vakapi Menta Limon soczysta orzeżwiającaYerba Mate Vakapi Menta Limon soczysta orzeżwiająca
5,99 zł - 26,00 zł599 pkt.
Wybierz rozmiar
50g500 g
Yerba mate El Pajaro - Ashwagandha con CactusYerba mate El Pajaro - Ashwagandha con Cactus
54,50 zł
Wybierz rozmiar
400g1kg
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1822 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-08
Polecam
2024-04-02
Jest Ok.
pixel