Yerba mate PLAYADITO

PLAYADITO Elaborada

Yerba mate PLAYADITO ELABORADA

Selekcja to symbol argentyńskiej plantacji Cooperativa Liebig. Wyważone procedury sadzenia i produkcji yerba mate słyną w całej Ameryce Płd. Przeciętny Argentyńczyk pija Playadito ze względu na olbrzymie ilości witaminy B1, której jedna porcja tej mate dostarczy 42% dziennego zapotrzebowania. Witamina B1 (tiamina) jest jednym z przedstawicieli witamin rozpuszczalnych w wodzie. Witamina ta pełni w organizmie szereg ważnych funkcji, ale najważniejszą z nich jest udział w przemianach węglowodanów – m.in. w przemianie niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania mózgu – glukozy w energię. Spożywając dietę bogatą w węglowodany (np. w żywieniu sportowców) należy szczególnie zwrócić uwagę na spożycie witaminy B1. Ważnym mikroelementem którego dostarczy Yemaype to żelazo, którego spożywamy coraz mniej ze względu na wysoką ilość przetworzonych produktów. Playadito zapewnia jego dzienne zapotrzebowanie w 12%. Mając na uwadze, że niedobór żelaza stał się zjawiskiem powszechnym picie mate zacznie zabezpiecza przed jego gwałtowną utratą. W yerba mate żelazo występuje w formie chelatowej czyli ma połączenia z białkiem jak to ma miejsce w każdej formie naturalnej w przyrodzie. Dzięki temu łatwo uwalnia i magazynuje się w organizmie.

 

PLAYADITO Sin Palo

Yerba mate PLAYADITO SIN PALO

Jedna z najmocniejszych, argentyńskich mate zawierająca same selekcjonowane liście ze zbioru w lutym 2009. Selekcja to symbol argentyńskiej plantacji Cooperativa Liebig. Wyważone procedury sadzenia i produkcji yerba mate słyną w całej Ameryce Płd. 
 
PLAYADITO Terere

Yerba mate PLAYADITO terere

Playadito Bajo Contenido de Polvo – to yerba mate ze specjalną recepturą opracowaną w De Colonia Liebig. Listki i patyczki bez zmielonego suszu specjalnie przygotowane do zalewania lodowatą wodą (terere). Idealna propozycja dla wszystkich nielubiących zapychania się bombill. Pierwsza na świecie i unikalna receptura produkcji i pakowania z czystych ekologicznych plantacji. Serdeczna i zacnie gasząca pragnienie, naturalnie słodkawa. Sympatyczny drewniany susz o dojrzałym dymnym aromacie. Warto spróbować tej zacnej mate!

 

PLAYADITO con Hierbas

Yerba mate PLAYADITO HIERBAS

Cudownie pachnąca mieszanka doborowej yerba mate (listki i patyczki – 95%) oraz ziół: werbeny cytrynowej (cedron, lippia citrodora 1,8%), rumianku (0,9%), mięty pieprzowej (1,2%) i szałwi (1,1%). Wszystkie zioła w Playadito są selekcjonowane i zbierane w czystych ekologicznych plantacjach. Idealna dla osób szukających yerba mate o wyrazistym smaku i głębokim, ziołowym aromacie.

 

PLAYADITO saszetki

Yerba mate PLAYADITO saszetki

Yerba Mate Cocido Playadito 50 x 3 g (każda w papierowej kopercie).

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1917 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Obsługa bez zarzutu
2024-05-16
Zamówienie zrealizowane szybko. Produkty również ok. Polecam.
pixel