2020-12-15

Smaczne Chimarrao yerba mate na cały dzień ;-)

Yerba Mate de Valerios to organiczna marka. Picie szlachetnych mate przynosi korzyści dla ciała i duszy.

Chimarro De Valerios posiada drobny susz o zielonym kolorze i trawiastym, świeżym zapachu. Ta mate cechuje się łagodnym, nieco słodkawy smak, zostającymi na podniebieniu miłym posmakiem. Zdecydowanie jest to chimarrao z charakterem. Warto wypróbować juz teraz swoją Cuję i bombe i zanurzyć się w trawiastym smaku chimarrao, która jak żadna inna mate może być sączona przez kilkanaście godzin w ciągu dnia dając cały czas ten sam przyjemny stano orzeźwienia.

Od momentu nasypania ziaren do gleby, wytworzenia małych sadzonek krzewu, wzrostu i rozwoju drzewa poprzez zbiory yerby to wszystko wykonywane jest przez brazylijskich profesjonalistów na każdym z tych etapów. Zasadnicze zadania takie jak odbiór surowca, suszenie, mieszanie i mielenie oraz pakowanie prowadzi do finałowej analizy organicznego produktu końcowego w laboratorium, badania jego czystości i zawartości mikroelementów w tym alkaloidów, saponin, goryczy i witamin.

De Valerios posiadająca certyfikaty brazylijskie i międzynarodowe, stara się zapewnić ze wszech miar dodatkową gwarancję dla Ciebie, konsumenta, To firma stawiająca na odpowiedzialność a ich mottem jest zobowiązanie do dostarczania produktów o  bardzo wysokiej jakości. Ponadto firma udostępnia konsumentom produkt naturalny. Linia De Valerios jest bogata w różnicowany asortyment a sama yerba  mate, która jest bogata w przeciwutleniacze występuje w kilkudziesięciu rodzajach.

 

Do tego typu suszu polecamy szczególnie bombille do chimarrão firmy Bortonaggio, gdyż ten bardzo drobny susz z dużymi trafiającymi się z rzadka patyczkami susz wymaga odpowiedniego filtra. 
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1957 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-20
Szybciutko, bez problemów wysłane, ładnie i bezpiecznie zapakowane.
2024-06-09
Wszystko w porządku
pixel