Najlepsze prezentowe matero od Teeceramiq

2020-11-17
Najlepsze prezentowe matero od Teeceramiq

Zimowe Matera w Yerbamarkecie

Matero w stylu Teeceramiq to całkowita nowość na rynku. I choć premierę mają w Polsce, to wciąż cieszą się rosnącą popularnością poza krajem. Zamawiane przez najlepsze tea roomy z całego świata uznawane są przez znawców za swoistą premier league. Można je znaleźć zarówno w czeskich herbaciarniach, na rynkach starych europejskich miast jak i super nowoczesnych trendy tea klubach. Choć najpopularniejsze marki nie mają problemu z produkcją materek na masową skalę i trafiają one do konsumenta w najszerszej ofercie to zarazem najłatwiej je zdobyć. Od lat naszym sklepie z yerba mate wprowadzamy serie naczyń z niewielkich rodzinnych manufaktur i pracowni artystycznych. Stawiamy na takie, które sa unikalne i ładne.  Choć manufaktur jest wiele i każda ma swój określony styl, ostatecznie zdecydowaliśmy się na otworzenie własnej pracowni, która mieści s się w naszym domu twórczym-jak nazywamy poddasze yerbamarketu. Jest tu wszystko, co niezbędne do tworzenia rzeczy pięknych a przede wszystkim jest tu pielęgnowany kunszt.

Tu powstała seria Teeceramiq, która będzie kształtowała design mater w następnych dziesięcioleciach znawstwo, artyzm, sztuka, misterność, maestria, warsztat, klasa, wprawa, zręczność, pasja razem wzięte, jest czym się pochwalić ! Pracownia jest samowystarczalna  a jej sercem i motorem jest mistrzyni designu pani La Fuente.

Nasze matera powstają bez wielkiego kapitału, często dzięki wspólnej pracy pokoleń. Cieszymy się, że decydujemy sami, w jaki sposób ma być wytwarzany produkt.

Jest to praca rzemieślnicza, dzięki której, bez ogromnego kapitału przynosząca radość i tworzącym i obdarowywanym. Dobrze jest wypić yerba mate z takiego naczynia.

Polecane
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 1442 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-05
Zamówienie bardzo szybko dostarczone.
2023-12-01
Polecam
pixel