2021-02-04

Hej Walenty nie bądź spięty !

 Walentynki 2021. Czyli miłość Ci wszystko Wybaczy !

Walentynki to super moment na obdarowanie najbliższych prezentem, który z jednej strony jest wyrazem sympatii a zarazem pomaga obdarowanemu na przykład przetrwać sesję, wstawać rano na zajęcia, lub do pracy. Nic nie pobudza zdrowej niż porządna mocna yerba mate! Z myślą o  dniu zakochanych przygotowaliśmy specjalne zestawy dla zakochanych par, dla zakochanych w sobie singli, dopiero będących zakochanymi, odkochanych, którym brakuje nieco dosłownie i w przenośni pary,  oraz promocyjne  yerba mate z dodatkiem afrodyzjaków dla tych, co chcą załapać się wyłącznie na egzotykę, bo mają dość lockdownu i końcówki zimy.

Z okazji tego wciąż dla nas nowego świętą, przekazujemy Wam zaprawdę godne polecenia produkty, przy których spędzicie ten wyjątkowy dzień ciesząc się romantycznym nastrojem, kto sobie zażyczy nastrojami nawet do białego rana.


Jeśli Wasz chłopak albo dziewczyna lub ktokolwiek komu chcecie podarować  prezent ma temperament i lubi nieco mocniejsze wycieczki to polecamy zapewnić, odpowiednią dawkę energii i dokupić najmocniejsza na polskim rynku yerba mate Mateine Caffeine + lub Mateine Guarana oraz zaczerpnąć wiedzy  z naszego przebogatego zielnika. Przyda się dorzucić do yerba mate kilka czarodziejskich ziół, by zwiększyć jej moc lub zmienić smak. Bardzo szczegółowe, dokładne opisy ziółek znajdziecie w leksykonie.

Polecane
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1958 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-16
Ok
2024-06-12
Wszyscy było super
pixel