2021-01-26

Zawsze jest czas na miłość ! La Potente z dodatkiem Muira Puama

Nic nie zastąpi, smacznej i pobudzającej yerba mate w zimowy poranek. Teraz Nowa La Potente z  dodatkiem Muira Puama. Ale przeczytaj zanim się zdecydujesz ;-)

 Mate Green La Potente to super pobudzająca kompozycja składająca się ponad 90% z czystej, liściastej mate green, bez pyłu, o nikłej zawartości goryczy oraz egzotycznych dodatków znanych jako naturalne afrodyzjaki. Należą do nich takie rośliny jak kora catuaby, korzeń żeń-szenia syberyjskiego, kora lapacho, czy kora muira puama. W mate Green La Potente użyte zostały naturalne aromaty wytwarzane z olejków roślin.

W naszym leksykonie zostały pieczołowicie, przygotowane opisy ziół jednorodnych, oraz pozostałych składników, jakie używane sa w yerba Mate Green. To bezwzględnie cenne źródło wiedzy, jest kompemedium stworzonych dla każdego, kto poszukuje sprawdzonej i opartej na wieloletniej pracy wiedzy. Nasza koleżanka Ania pracuje na leksykonem od przeszło 12 lat.  jej starania przyniosły wspaniały zbiór. Dowiesz się o wile więcej , niż opisów, w których wg unijnego prawa nie możemy podawać jak działają zioła na organizm. A zioła działaja a npaweno działają z yerba mate, która jest idealnym nośnikiem informacji zawartych w białkach innych roślin. To ze większość ziół zachowuje swoje właściwości w procesie parzenia daje nam wiele możliwości ich sprawdzenia w różnych mieszankach. 

Nasza flagowa marka staje sie bestselellerem, dzięki udokumentowanej jakości można ją kupić zarówno w Japoni jak i w Katarze.

Tak to fakt, jakość suszu oraz kilkudziesięcioletnia tradycja w doborze zioł oraz naturalnych aromatów wraz z pieczołowitym doborze liści do kompozycji stanowi o tym, iż nasze produkty są wybierane po raz drugi i kolejny. Miliony klientów na całym świecie nie mogą się mylić.  

Polecane
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1958 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-15
Bardzo szybka dostawa
2024-06-10
Polecam!!!!!
pixel