2021-04-06

Yerba mate Wojowników 9 smaków nowej yerba mate Vakapi

Odkryj moc Wojowników, z radością prezentujemy nowe smaki paragwajskiej yerba mate.
 
Chcesz poczuć w sobie moc ?! To super bo właśnie teraz oferujemy yerba mate, która jest idealnym wyborem dla Ciebie !
Wojownicza, paragwajska smakowa elaborada, potężna fuzja południowoamerykańskiego ostrokrzewu i magicznych roślin prosto z dzikich ostępów i lasów.  W swoim naturalnym i nieprzetworzonym, indiańskim wydaniu. Vakapi to nie tylko klasycznie goryczkowa paragwajską yerba mate. Ostrokrzew jest tu namacalnie uzupełniony w energetyczne dodatki w postaci Guarany, Katuavy, Muira Puamy, Acai oraz wielu innych ziół i owoców.  To jedna z mocniejszych mieszanek yerba mate z jakie kiedykolwiek się pojawiły na naszym rynku. 
Efekty spożywania naparu są natychmiastowe i doskonałe, bo długotrwałe pobudzenie następuje dosłownie po wciągnięciu bombillą kilku pierwszych łyków.  Warto nadmienić, że Vakapi to yerba mate zrobiona we współpracy wraz z naszą zaprzyjaźnioną spółdzielnią samodzielnych rolników z Paragwaju specjalnie na wymagający rynek europejski.. Gęsty smak naparu zachowuje swoje właściwości nawet po wielu zalaniach. Magiczną moc pary pilnujących skarbu mocy wojowników możesz mieć teraz ty!
 
Oprócz tradycyjnej wartości w mieszankach znajdziesz aż 9 odmian smakowych opartych na selekcjonowanych dodatkach pokazujących różne oblicza mocy. Cytrusowe nuty świeżości, aromatyczne tropikalne zioła i dzikie leśne owoce jak poziomki czy truskawki, tu każdy odnajdzie swój ulubiony smak i aromat
Na skład Vakapi składają się susz z  drobnymi listkami, patyczkami oraz drobinkami liści dodatkowo wzbogaconymi naturalnymi olejkami dla podbicia smaku i aromatu. Klasyczny, dymny aromat tradycyjnie opalanej ogniem yerba mate został urozmaicony delikatnymi owocowymi dodatkami które wprowadzają ciekawe urozmaicenie  nie zaburzając całości.  Mocno, wysuszona mate ,nasiąka wodą i uwalnia swój dymny aromat świetnie łączy się ze świeżością egotycznych jagód i owoców!
Vakapi w rzeczywistości to prawdziwy napar mocy. 
Vakapi gwarantuje rozpoznawalny smak i aromat, który docenią doświadczeni mateiści. Twoje kubki smakowe odczują co oznacza yerba mate podczas każdego łyku. Spróbuj tej wyjątkowej nowej yerby w każdym wydaniu to świetna yerba mate na każdy dzień.
Poszukujących odmiennych smaków znajdą to tak niecodziennie aromaty jak gruszkowy.
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 2005 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-09
Bez zarzutu, jak zawsze
2024-07-09
Wszystko zgodne z prawdą
pixel