Wybrane pytania dotyczące rejestracji i wysyłki

WYBRANE PYTANIA DOTYCZĄCE REJESTRACJI I WYSYŁKI:

 

1. Czy wymaganie zgody na przetwarzanie danych osobowych celem rejestracji jest zgodne z prawem?

Nie musisz się obawiać, nie czyhają tutaj na Ciebie żadne „kruczki prawne”. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędnym elementem prowadzenia każdego sklepu internetowego. Nie mam innej możliwości zarejestrowania danych osobowych kogoś, kto zamawia w naszym sklepie. Gdyby klient nie wyraził zgody na przetwarzanie, zaraz po złożeniu zamówienia, jego dane musiałyby zostać wykasowane z bazy danych, co utrudniłoby ewentualny proces reklamacji lub zwrotu, ponieważ okazałoby się, że taka osoba nigdy nie dokonywała u nas zakupów. Zapewniamy, że jakiekolwiek obawy związane z wyrażeniem zgody na przetworzenie danych osobowych są bezpodstawne.

2. Chciałbym się zarejestrować w sklepie, lecz nie wiem czy pociąga to za sobą jakieś konsekwencje. Prosiłbym o wyjaśnienie.

Zarejestrowanie się w naszym sklepie nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami. Rejestracja jest warunkiem koniecznym, aby móc dokonać zamówienie za pośrednictwem naszego sklepu. Dodatkowo daje kilka możliwości, takich jak ustawienie własnych profili do przeglądania produktów, czy wysyłkę newslettera. Rejestracja w sklepie jest darmowa i nie zobowiązuje do zakupów w naszym sklepie.

3. Czy mogę złożyć zamówienie i zapłacić przy odbiorze (za pobraniem)?

Owszem. Podczas składania zamówienia wystarczy wybrać opcję "płatność za pobraniem", za towar zapłacisz kurierowi przy odbiorze przesyłki.

4. Czy wystawiacie Państwo faktury VAT na firmy?

Oczywiście. Podczas składania zamówienia należy zaznaczyć kratkę „FAKTURA”, a w przypadku zakupów dokonywanych na firmę, również kratkę „NA FIRMĘ”. W formularzu danych pojawią się wtedy dodatkowe pola, takie jak nazwa firmy, regon i NIP. W trakcie dostawy kurier odbierze podpisaną przez Państwa kopię faktury.

5. Co się stanie z przesyłką w przypadku gdy kurier nie zastanie mnie w domu? Czy istnieje możliwość umówienia konkretnego dnia odbioru przesyłki?

Tak samo jak w przypadku przesyłek pocztowych kurier pozostawi awizo. W takim przypadku należy zadzwonić do firmy kurierskiej, celem określenia dokładnej godziny dostarczenia paczki.

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 1964 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-20
Szybciutko, bez problemów wysłane, ładnie i bezpiecznie zapakowane.
2024-06-15
Bardzo szybka dostawa
pixel