2022-01-03

Nowość Kalejdoskop smakowy Mate Green Wild Bayas!

Yerba Mate Green Wild Bayas - szaleństwo smaku

Czasu na nasycenie oczu naturalnymi barwami ziół, kwiatów i owoców, wzmocnienie organizmu tym, co najlepsze ze świata roślin nigdy za wiele - spróbuj kompozycji yerby Mate Green Wild Bayas! Jej receptura zawiera same perełki smakowe, zatopione w aromatycznej bazie z zielonego suszu ostrokrzewu. Pochodzi on z południowej Brazylii, gdzie wzrasta w dzikich stanowiskach bez udziału nawozów sztucznych, a zbierany jest i przetwarzany przez doświadczonych pracowników i mieszkańców tamtego regionu. Mate Green to ekologiczna, doglądana na każdym kroku yerba, której lekkość i delikatność wspaniale łączy się z ziołowymi dodatkami. To co ważne że pakowana jest w środowisku wolnym od alergenów a jej aromat jest w zupełności naturalny, krótko mówiąc "zero chemii".

Kalejdoskop smakowy Mate Green Wild Bayas

Oprócz grubych listków ostrokrzewu bez pyłu i z niewielką ilością patyczków, w suszu Mate Green Wild Bayas odnajdziesz skrupulatnie dobrane rośliny pod kątem fitoterapeutycznym, jak i aromatycznym. Na pierwszy plan wysuwa się zatem słodkawy, przywodzący moc lasu owoc jagody, a zaraz za nią podążają różowe płatki kwiatu piwonii o sympatycznym, radosnym aromacie i działaniu uspokajającym, rozkurczowym oraz poprawiającym krążenie. Pośród kwitów i owoców znajdujemy następnie intensywnie słodkie korzenie lukrecji, słynącej z właściwości powlekających i przeciwdziałających zapaleniom i nadmiarowi śluzu. Tej pannie wtóruje natomiast mocne, o wyrazistym olejku eterycznym kłącze tataraku, pomagającym w trawieniu, a w ajurwedzie uważanym za oczyszczający umysł. Do tego konkretnego towarzystwa w yerbie Mate Green Wild Bayas dołączają wreszcie sproszkowany korzeń maca, wzmacniając pobudzenie płynące z naparu oraz ekspandowane nasiona amarantusa. Obdarzają całość jeszcze większym odczuciem witalności i siły po wypiciu choćby kilku łyków tego gatunku brazylijskiej Mate Green.

Poczuj moc yerba mate z ziołami

Mate Green Wild Bayas charakteryzuje się bardzo trafnym połączeniem surowców roślinnych o związkach czynnych ze sprecyzowanym działaniem na ludzki organizm. Znajdziemy w mieszance nie tylko liście, owoce i kwiaty, ale także kłącza, korzenie i nasiona.  Miedzy innymi czarna jagoda, lukrecja korzeń, tatarak kłącze, kwiaty piwonii, amarantus nasiona ekspandowane, maca korzeń sproszkowany. To prawdziwa bomba mocy płynąca wprost z ziemi do naszego ciała. A przewodniczką tych roślin jest czyste MATE GREEN- dzięki zawartości saponin jeszcze bardziej wzmacnia właściwości ziół. Tego trzeba doświadczyć!

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 2017 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Szybko,profesjonalnie i bez jakich kolwiek problemów z zamówieniem
2024-07-12
Wszystko ok
pixel