2022-11-04

Idzie zima czas na ciepły domek

Kto nie lubi porządku w  kuchni ? No każdy lubi !  A kto lubi słyszeć "postaraj sie nie rozsypywać tego po kuchni ? Oj tak tego to nikt nie lubi !

Za oknem co raz smutniej, a za kilka dni spadną ostanie liście i wtedy będzie już po prostu buro. Jesienno-zimowa pora zachęca do spożywania większej ilości drogocennego naparu. Na pobudzenie i rozgrzanie w chłodny dzień najlepsze są poranne szoty z 50 g mate zrobione z mocnych klasycznych ale zawierających drobinki yerby takie jak Mateine lub Vakapi. Czasem się spieszymy no i wtedy może się pojawić mały problem: otóż wsypując yerba mate wprost z paczki do tykwy, materka lub nawet french pressu, zdarza po prostu się rozsypać nieco suszu na stole lub biurku. Na taki kuchennym blacie, robi się wtedy zupka a przecieranie jej na szybko przed wyjściem z domu powoduje jedynie jej rozmazywanie. Co zrobić ?

Już spieszymy Wam z pomocą  
Zacznijmy od tego, iż Yerba mate mate jak każdy z nas, lubi mieć swój domek. Tak, tak powinna go mieć przed zimą. Najlepiej taki domek, który jest ładny, przytulny i funkcjonalny. Otóż takim domkiem jest dla niego po prostu specjalna puszka na yerba mate zwana yerberą. Nic nie zastąpi w tej ważnej chroniącej roli wyposażonej w otworek dozujący puszki. Zwłaszcza iż jest to gadżet pozwalający zaoszczędzić innym domownikom kierowanych do nas mateistów, niemiłych komentarzy. Taki pojemniki na susz z dobrego metalu służy przez dziesiątki lat. Składa się w 100% z metalu zatem  należy do gatunku powoli znikających z naszego otoczenia rzeczy wykonanych ze starych szlachetnych materiałów a jednocześnie będącymi "zero waste"
Warto dodać iż taka yerbera chroni susz przed nadmierną wilgocią i dostępem do powietrza. Jej zadanie to również zapobieganie nadmiernemu wysuszeniu lub stracie aromatu w przypadku yerbamate lub herbat mających dodane aromaty. W yerberze yerba mate jest bezpieczna i może być przechowywana całymi miesiącami o ile nikt jej nam wcześniej nie wypije ;-)
Sprawy bieżące :
Szukasz pomysłu na prezent? Taka puszka z dozownikiem to chm.. to przecież świetny pomysł na upominek dla każdego fana yerba mate, jak i dla osób, które chciałyby rozpocząć teistyczną przygodę!
To świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, jak i dla siebie, aby umilić sobie odliczanie dni do najwspanialszych świąt w roku lepiej mieć jest yerbę pod kontrolą ;-)
Warto zawsze przypominać iż w starych pismach odnalezionych na strychu mojej babci w Buenos Aires było napisane na stronie 189 rozdział 3
  • yerba jak każdy lubi wycieczki nikt nie lubi być chodzi na spacer w reklamówce. 
  • yerba jak każdy lubi mieć swoje miejsce, yerbera jest do tego najlepsza
  • lepiej nie rozsypywać yerby z rana bo można mieć pecha albo dostać parę krótkich od .... tu wpisać imię, stanowisko lub stopień pokrewieństwa
  • najlepszy jest taki prezent co jak się nie spodoba to się przyda komu innemu lub na co innego.

To nie tylko wygodne, ale i bardzo estetyczne akcesoria. Design każdej yerbery to nie przypadek. Zostały one zaprojektowane tak, by doskonale prezentować się w Twoim pokoju lub kuchni. Posiada szczelny, dopasowany system zamykania, który stanowi doskonałą ochronę przed złymi warunkami zewnętrznymi lub zapowietrzeniem.
To bardzo popularne rozwiązanie na trzymanie mate w Ameryce Południowej. Po opróżnieniu puszki można trzymać w niej zioła, herbatę lub inną yerba mate. Gorąco polecamy!  

Na naszych wirtualnych półkach znajdziesz aż 5 rodzajów puszek o pojemności 500 g dopasowanych do najlepszych yerba mate z jakimi mamy do czynienia. Wybierz ulubiony rodzaj yerba mate i zamów go sobie w komplecie z upodobaną yerberą - zobaczysz, że to rozwiązanie sprawdzi się także u Ciebie!
  • Yerbera Mas Energia Guarana niezmiernie najpopularniejsza yerba mate w Europie, 
  • Yerbera mate Green firmowa dla wszystkich smakowych i klasycznych yerba mate od królowej wszystkich yerbek
  • Mateine -mocne, dymne, kopiące potwory
  • El Pajaro paragwajska klasyka z owocami i ziołami
  • Rio Negro najlepsza argentyńska yerba mate jaką znamy
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1917 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-21
Jak zawsze, wszystko sprawnie i bez problemów z skompletowaniem zamówienia. Na duży plus możliwość wybrania czegoś za punkty :)
2024-05-16
Zamówienie zrealizowane szybko. Produkty również ok. Polecam.
pixel