praca

Cześć! Ekstra, że tu jesteś!

Jeśli chcesz z nami pracować, wyślij nam CV na: sklep@yerbamarket.com, a w tytule wiadomości wpisz "PRACA"

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier - pakowanie paczek w sklepie internetowym
Miejsce pracy:Karczew Centrum

Oferujemy:

- Realne możliwości rozwoju oraz awansu
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Miłą atmosferę
- Dobre warunki pracy
- Pracę w firmie o wysokich standardach i bogatej ofercie handlowej

Wynagrodzenie podstawowe 3000 -3500 brutto + system premii

Zadania i czynności wykonywane na stanowisku:

Główne:

- Kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem klienta
- Pakowanie przesyłek dla klientów oraz przekazywanie ich firmom wysyłkowym
- Rozkładnie towaru na magazynie
- Przygotowywanie opakowań do pakowania
- Utrzymywanie porządku na regałach magazynowych i w ich otoczeniu
- Wychwytywanie fizycznie uszkodzonych produktów

Dodatkowe:
- Segregacja zamówień zgodnie z programami wysyłkowymi
- Kontrola dostarczonego towaru pod względem ilościowym i jakościowym
- Rozładunek, załadunek, rozkładanie towarów
- Uczestnictwo w przygotowaniu magazynu do inwentaryzacji i w samej inwentaryzacji

Od kandydatów oczekujemy:
- Umiejętności obsługi komputera w stopniu min. podstawowym
- Dokładności, systematyczności
-Pracy na dwie zmiany w godzinach 6:00-14:00 lub 14:00-22:00
- Umiejętności pracy w zespole
- Umiejętności pracy pod presją czasu
- Energii i chęci do pracy
- Dobrej organizacji pracy
- Wysokiej motywacji, sumienności
- Status ucznia/ studenta - mile widziany

Prosimy o przesłanie CV na adres: sklep@yerbamarket.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO),
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zamknij
pixel